Sea View (Ex. Perla Playa) - Bulharsko, Primorsko | cKlub.cz
Sea View (Ex. Perla Playa)
Zobrazit volné termíny (0)

Sea View (Ex. Perla Playa)

Termíny

Hodnocení
3,8
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Sea View (Ex. Perla Playa)

Poloha hotelu

Hotel leží v klidném prostředí v první linii hotelů za písečnými dunami u severní pláže ve vzdálenosti cca 100 m a cca 5 min od centra letoviska Primorsko. Jedná se o klubový Hotel Bulgariatour, nyní přejmenován na Perla Playa.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří menší vstupní hala s recepcí, výtah, klimatizovaná restaurace s venkovním posezením, dětský koutek, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, venkovní bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje, některé s možností jedné nebo dvou přistýlek. Vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, kabelová TV, malá lednice, bezpečnostní schránka, sušák na prádlo a balkon.

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeře (servírované v hotelové restauraci nebo formou bufetu v nedaleké restauraci Alexandria Club Restaurant, cca 550 m).

Služby

Centrum střediska Primorsko s mnoha obchůdky, bary, restauracemi a kluby je vzdálené zhruba deset minut volnou chůzí. Maminky a dámy ocení velký obchodní dům. Na nejmenší hosty čeká moderní akvapark na druhé straně města.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 187 uživatelů
3,8Dobré
Hodnocení
3,8
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
7.4°C
Teplota vzduchu
2°C
8,3Skvělé
Penzion Margarita
Bulharsko - Primorsko
8,1Skvělé
Penzion Ivajlo
Bulharsko - Primorsko

Průvodce Bulharsko

Počasí v Bulharsku
Počasí v Bulharsku je spojeno s kontinentálním podnebím, které se vyznačuje horkým a suchým létem. Naopak zimy jsou vlhčí a chladnější. Pokud se chystáte na rekreační a odpočinkovou dovolenou do Bulharska, pak určitě vyjeďte v létě, kdy se teploty od června do září pohybují v průměru kolem 28 °C. Ve
Více informací
Měna v Bulharsku
Při cestě o Bulharska byste si měli ve spojení s penězi pohlídat jediné, a tím je výše valut, které dovezete do země. Pokud by jejich hodnota byla vyšší jak 8 000 BGL, nemine vás povinná deklarace. Zvýšené pozornosti dbejte také na to, abyste při placení nebo výměně peněz nedostávali poškozené či
Více informací
Vízum do Bulharska 2023 - jaké doklady potřebuji
Bulharsko je zemí Evropské unie, takže odpadá jakákoliv povinnost cestovat pouze s cestovním pasem. V tomto směru máte na výběr. Vzít si sebou musíte buď platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz. Stačí jeden z nich. Ať už zvolíte jakýkoliv z těchto dokladů, jeho platnost musí být minimálně po
Více informací