Cooks Club (Ex Aronia Beach) - Bulharsko, Slunečné Pobřeží | cKlub.cz
Cooks Club (Ex Aronia Beach)
Zobrazit volné termíny (0)

Cooks Club (Ex Aronia Beach)

Termíny

Hodnocení
3,7
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Cooks Club (Ex Aronia Beach)

Poloha hotelu

Moderní hotel v jižní části Slunečného pobřeží. Starobylé centrum Nesebaru je vzdáleno cca 2 km. Na dlouhou písečnou pláž se dostanete pouze přes duny, cca po 200 m.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří přijímací hala s recepcí a trezory k pronajmutí, výtahy, restaurace, bary a kavárna. Ve venkovním areálu naleznete 2 sladkovodní bazény. Nechybí ani bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Ubytování

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, které jsou příjemně zařízené. Posezení, chladnička, klimatizace, satelitní TV, telefon, koberec, vana, WC, fén a balkon.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje snídaně (7.30–10.30), oběd (12.30–14.00) a večeře (18.00–21.00) formou bufetu. Dopolední snack (10.30–12.00), odpolední snack, káva a čaj (15.00–17.00). Neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů (10.00–23.00).

Služby

Kulečník za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek. V sesterském hotelu Delta Palace krytý bazén (od 01.09. do 31.05.). Za poplatek: masáže, sauna a solárium. Animační program. Diskotéka v hotelu Delta Palace. Možnosti zábavy ve střediscích Slunečné Pobřeží nebo Nessebar.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 140 uživatelů
3,7Dobré
Hodnocení
3,7
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
8.1°C
Teplota vzduchu
2°C
8,1Skvělé
Hotel Mpm Boomerang
Bulharsko - Slunečné Pobřeží
8,3Skvělé
Star
Bulharsko - Slunečné Pobřeží

Průvodce Bulharsko

Počasí v Bulharsku
Počasí v Bulharsku je spojeno s kontinentálním podnebím, které se vyznačuje horkým a suchým létem. Naopak zimy jsou vlhčí a chladnější. Pokud se chystáte na rekreační a odpočinkovou dovolenou do Bulharska, pak určitě vyjeďte v létě, kdy se teploty od června do září pohybují v průměru kolem 28 °C. Ve
Více informací
Měna v Bulharsku
Při cestě o Bulharska byste si měli ve spojení s penězi pohlídat jediné, a tím je výše valut, které dovezete do země. Pokud by jejich hodnota byla vyšší jak 8 000 BGL, nemine vás povinná deklarace. Zvýšené pozornosti dbejte také na to, abyste při placení nebo výměně peněz nedostávali poškozené či
Více informací
Vízum do Bulharska 2023 - jaké doklady potřebuji
Bulharsko je zemí Evropské unie, takže odpadá jakákoliv povinnost cestovat pouze s cestovním pasem. V tomto směru máte na výběr. Vzít si sebou musíte buď platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz. Stačí jeden z nich. Ať už zvolíte jakýkoliv z těchto dokladů, jeho platnost musí být minimálně po
Více informací