Pomorie Sun - Bulharsko, Slunečné Pobřeží | cKlub.cz

Termíny

Hodnocení
3,1
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Pomorie Sun

Poloha hotelu

Příjemný all inclusive hotel se těší vynikající poloze na okraji písečných dun sahajících až k nádherné pláži. Po pěší promenádě vedoucí podél pláže se během několika minut dostanete z hotelu Pomorie do pulzujícího centra letoviska Slunečné pobřeží.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří 24 -hodinová recepce, restaurace, kavárna, trezor na recepci za poplatek, bazén se snack barem, směnárna, prádelna a parkování za poplatek, kadeřnický salon, dětské hřiště s dětským klubem.

Ubytování

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, rodinné apartmá, apartmá s balkonem nebo terasou, telefon, TV SAT, lednička koupelna s WC, možnost přistýlky ve standardním dvoulůžkovém pokoji.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje snídaně, oběd a večeře formou bufetu, vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00–23.00 hod.), lehké občerstvení, káva, čaj, zákusky, ovoce, zmrzlina (10.30–12.00 a 15.00–17.30 hod.), bar u bazénu není součástí all inclusive.

Služby

Hotel organizuje pestrý zábavní program 6 dní v týdnu, který zahrnuje speciální bulharskou večeři, taneční večer, zahradní party a zábavní program pro děti. Můžete se také zúčastnit různých sportovních aktivit, jako je volejbal, stolní tenis, šachy, šipky, aerobik a další hry.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 36 uživatelů
3,1Dobré
Hodnocení
3,1
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
10°C
Teplota vzduchu
4°C
8,9Skvělé
Roxy
Bulharsko - Slunečné Pobřeží
4,9Dobré
Zora
Bulharsko - Slunečné Pobřeží

Průvodce Bulharsko

Počasí v Bulharsku
Počasí v Bulharsku je spojeno s kontinentálním podnebím, které se vyznačuje horkým a suchým létem. Naopak zimy jsou vlhčí a chladnější. Pokud se chystáte na rekreační a odpočinkovou dovolenou do Bulharska, pak určitě vyjeďte v létě, kdy se teploty od června do září pohybují v průměru kolem 28 °C. Ve
Více informací
Měna v Bulharsku
Při cestě o Bulharska byste si měli ve spojení s penězi pohlídat jediné, a tím je výše valut, které dovezete do země. Pokud by jejich hodnota byla vyšší jak 8 000 BGL, nemine vás povinná deklarace. Zvýšené pozornosti dbejte také na to, abyste při placení nebo výměně peněz nedostávali poškozené či
Více informací
Vízum do Bulharska 2022 - jaké doklady potřebuji
Bulharsko je zemí Evropské unie, takže odpadá jakákoliv povinnost cestovat pouze s cestovním pasem. V tomto směru máte na výběr. Vzít si sebou musíte buď platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz. Stačí jeden z nich. Ať už zvolíte jakýkoliv z těchto dokladů, jeho platnost musí být minimálně po
Více informací