Last minute dovolená - Slevy až -60 %

  • Svejest
  • Svejest
  • Svejest
  • Svejest
  • Svejest
  • Svejest
  • Svejest

Termíny

Hodnocení
3,3
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Svejest

Poloha hotelu

Hotel je situován v centru živého letoviska Sluneční Pobřeží, které nabízí celou řadu možností nákupů a zábavy. Nedaleko hotelu se nachází aquapark. Písečná pláž leží ve vzdálenosti přibližně 300 m.

Vybavení hotelu

Jedenáctiposchoďový hotel je jednoduše, ale účelně zařízený. Součástí hotelového vybavení je venkovní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro děti do (rozkládací křeslo 1,70 x 1,30 m) mají vlastní sociální zařízení (koupelnu se sprchou, WC) a jsou vybaveny ledničkou, balkonem, TV a klimatizací. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání zdarma (omezený počet). Rodinné pokoje nabízí místnost se dvěma lůžky a možností až dvou přistýlek (rozkládací gauč). Musí být obsazeny třemi plně platícími osobami. Apartmány pro 3-5 osob – mají ložnici se dvěma základními lůžky, obývací místnost s možností až tří přistýlek (rozkládací gauč a křeslo). Musí být obsazeny třemi plně platícími osobami.

Stravování

Hotel nabízí snídaně podávané formou bufetu, za příplatek se nabízí možnost dokoupení večeří (formou bufetu, resp. s obsluhou - závisí na počtu objednaných večeří). Hosté mají také možnost využít bohaté nabídky místních specialit v celé řadě blízkých restaurací.

Služby

V letovisku se nachází aquapark, hosté mohou využít celou řadu možností zábavy a aktivního odpočinku, k dispozici je např. lukostřelba, tenisové kurty, fitness, jízda na koních nebo kuželky. Hosté mohou navštívit diskotéky, karaoke show, restaurace, bary, zábavní podniky s folklórní hudbou, varieté, kasino a jiné zábavní atrakce. Lehátka a slunečníky u bazénu mohou hosté využívat zdarma.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 23 uživatelů
3,3Dobré
Hodnocení
3,3
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
24.7°C
Teplota vzduchu
22°C
8,9Skvělé
Roxy
Bulharsko - Slunečné Pobřeží
4,5Dobré
Veris
Nejbližší termín:13. 7. 2024 - 20. 7. 2024
13 890 Kč
Bulharsko - Slunečné Pobřeží

Průvodce Bulharsko

Počasí v Bulharsku
Počasí v Bulharsku je spojeno s kontinentálním podnebím, které se vyznačuje horkým a suchým létem. Naopak zimy jsou vlhčí a chladnější. Pokud se chystáte na rekreační a odpočinkovou dovolenou do Bulharska, pak určitě vyjeďte v létě, kdy se teploty od června do září pohybují v průměru kolem 28 °C. Ve
Více informací
Měna v Bulharsku
Při cestě o Bulharska byste si měli ve spojení s penězi pohlídat jediné, a tím je výše valut, které dovezete do země. Pokud by jejich hodnota byla vyšší jak 8 000 BGL, nemine vás povinná deklarace. Zvýšené pozornosti dbejte také na to, abyste při placení nebo výměně peněz nedostávali poškozené či
Více informací
Vízum do Bulharska 2024 - jaké doklady potřebuji
Bulharsko je zemí Evropské unie, takže odpadá jakákoliv povinnost cestovat pouze s cestovním pasem. V tomto směru máte na výběr. Vzít si sebou musíte buď platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz. Stačí jeden z nich. Ať už zvolíte jakýkoliv z těchto dokladů, jeho platnost musí být minimálně po
Více informací