Park Golden Beach - Bulharsko, Zlaté Písky | cKlub.cz
Park Golden Beach
Zobrazit volné termíny (0)

Park Golden Beach

Termíny

Hodnocení
4,1
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Park Golden Beach

Poloha hotelu

Hotelový komplex se nachází v turisticky populárním letovisku Zlaté písky na pobřeží Černého moře. Bulharské město Varna je vzdálené asi 17 kilometrů od hotelu. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka, odkud se mohou turisté pohodlně dostat do Varny, či dalšího populárního města Albena.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, která je pro hosty k dispozici 24 hodin denně. Dále mají hosté možnost využít restauraci s rozlehlou terasou, k dispozici je lobby bar, či obchod se suvenýry nebo parkoviště. U hotelu je rovněž venkovní bazén, z kterého jsou lehátka a slunečníky volně k využití. U bazénu je také bar.

Ubytování

Ubytování je nabízené v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přidání až dvou přistýlek. Součástí pokojů, které jsou klimatizované, je vlastní sociální zařízení, dále mají hosté k dispozici telefon, televizor se satelitními programy či ledničku. Minibar a trezor jsou na pokojích za poplatek. U každého pokoje balkon.

Stravování

Program ALL INCLUSIVE zahrnuje snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu. V časovém rozmezí od 10:00 do 23:00 jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Služby

V hotelu jsou pravidelně pořádány animační a večerní programy. Hosté si mohou v hotelu zahrát šipky, volejbal, minigolf či stolní tenis. V hotelu se nachází SPA centrum s prostorným vnitřním bazénem, vířivkou a saunou. Rodiny s dětmi uvítají dětské hřiště a miniklub pro děti.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 94 uživatelů
4,1Dobré
Hodnocení
4,1
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
10°C
Teplota vzduchu
4°C
7,6Dobré
Gladiola
Bulharsko - Zlaté Písky
7,8Dobré
Bonita Beach
Bulharsko - Zlaté Písky

Průvodce Bulharsko

Počasí v Bulharsku
Počasí v Bulharsku je spojeno s kontinentálním podnebím, které se vyznačuje horkým a suchým létem. Naopak zimy jsou vlhčí a chladnější. Pokud se chystáte na rekreační a odpočinkovou dovolenou do Bulharska, pak určitě vyjeďte v létě, kdy se teploty od června do září pohybují v průměru kolem 28 °C. Ve
Více informací
Měna v Bulharsku
Při cestě o Bulharska byste si měli ve spojení s penězi pohlídat jediné, a tím je výše valut, které dovezete do země. Pokud by jejich hodnota byla vyšší jak 8 000 BGL, nemine vás povinná deklarace. Zvýšené pozornosti dbejte také na to, abyste při placení nebo výměně peněz nedostávali poškozené či
Více informací
Vízum do Bulharska 2022 - jaké doklady potřebuji
Bulharsko je zemí Evropské unie, takže odpadá jakákoliv povinnost cestovat pouze s cestovním pasem. V tomto směru máte na výběr. Vzít si sebou musíte buď platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz. Stačí jeden z nich. Ať už zvolíte jakýkoliv z těchto dokladů, jeho platnost musí být minimálně po
Více informací