Mana Island Resort & Spa - Fidži | cKlub.cz
Mana Island Resort & Spa
Zobrazit volné termíny (0)

Mana Island Resort & Spa

Termíny

O hotelu Mana Island Resort & Spa

Poloha hotelu

Mana Island Resort & Spa - Fiji se nachází 45 minut lodí nebo 15 minut hydroplánem nebo vrtulníkem od Port Denarau. Tento přímořský rezort se 4 bary, 2 restauracemi a 2 bazény nabízí ze soukromých balkonů a teras nádherný výhled na oceán nebo do tropické zahrady. Využívat zde můžete vířivku, tenisové kurty a denní wellness.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří 5 restaurací a barů, bazén, šnorchlování, 2 tenisové kurty, wellness, dětský klub, konferenční místnost 40 osob.

Ubytování

K dispozici je ubytování vybavené lednicí, pohovkou a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Ke standardu patří vlastní koupelna s pantoflemi, župany a toaletními potřebami. Některé bungalovy zahrnují vířivku.

Stravování

Hosté se stravují individuálně. Snídaně, obědy a večeře za příplatek. V restauraci South Beach se podávají jídla s evropskými, pacifickými a japonskými vlivy. Ve venkovní restauraci Mamanuca se každý večer formou bufetu podává tématická večeře.

Služby

Hosté mohou šnorchlovat přímo u pláže nebo relaxovat na lehátku u bazénu na pobřeží. Pravidelně tu můžete zažít tradiční fidžijskou kulturu včetně obřadů s rostlinou kava kava.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25°C
Teplota vzduchu
23°C
8,7Skvělé
Marietta
Řecko - Zakynthos
8,7Skvělé
Hotel Poseidon
Řecko - Zakynthos

Průvodce Fidži

Počasí na Fidži
Fidži leží v tropickém pásmu, takže ať už ostrovy navštívíte v jakémkoliv ročním období, vždy si budete dopřávat teplého podnebí. Celoroční průměrné teploty se pohybují kolem 26 °C. Ty nejteplejší měsíce pak s přehledem překračují 30 °C. To se stává hlavně v lednu a v červenci. Jestliže se chcete př
Více informací
Vízum na Fidži 2022 - jaké doklady potřebuji
Abyste mohli přicestovat na Fidži, potřebujete mít cestovní pas. V jeho případě je kontrolována hlavně platnost, která by měla být ještě tři měsíce poté, kdy chcete opustit zemi. Speciální cestovní pas musí mít také děti mladší patnácti let. Turistické vízum na Fidži Jestliže na Fidži letíte z
Více informací
Očkování na Fidži
S očkováním na Fidži si nemusíte lámat příliš hlavu. Minimálně s tím povinným, které ve své podstatě neexistuje a není zapotřebí. Pokud byste chtěli dodržet odpovídající prevenci, vsaďte na očkování doporučená, mezi něž se řadí žloutenka typu A, žloutenka typu B, břišní tyfus a tetanus. Zdravotní
Více informací