Camping Les Praires De La Mer

Termíny

22. 8. 2020 - 29. 8. 2020
8 dní
8 305 Kč
Hodnocení
8,3
Ubytování
8,1
Strava
8,4
Okolí
8,5
Cena
8,6
Vybavení hotelu
Animační programy Tenis, Volejbal Bar
Umístění hotelu
Teplota vzduchu Teplota moře 0 m Vzdálenost od pláže

O hotelu Camping Les Praires De La Mer

Poloha hotelu

Přímořské letovisko na pláži v Port Grimaud se nachází pouhých 7 km od měst Sainte-Maxime a Saint-Tropez. Má vlastní pláž s restauracemi a bary, zázemí pro vodní sporty a wellness centrum se saunou, bazénem i vířivkou.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří recepce (trezory k pronajmutí), restaurace, gril, pizzerie, bar s terasou na pláži, místnost s TV, pekařství, malý supermarket a obchod se zeleninou, prádelna, internetová kavárna (za poplatek).

Ubytování

Prairies De La Mer nabízí bungalovy i mobilní domy s vlastní terasou. Ve všech najdete také vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou i chladničkou, obývací část a koupelnu.

Stravování

Hosté se stravují individuálně. Prairies De La Mer provozuje několik stravovacích zařízení. Přímo na pláži sídlí restaurace Manava Plage a The Sun, které podávají francouzská a mezinárodní jídla Restaurace Vespa servíruje italské speciality. K dispozici je také plážový bar, bar se stříškou, barový salonek a noční klub Odissey.

Služby

Nabídka rezortu zahrnuje široký výběr nejrůznějších aktivit včetně tenisu, lekcí fitness nebo gymnastiky a pořádají se zde také různé sportovní turnaje. K dispozici je dětské hřiště a během hlavní sezony můžete počítat i s dětským koutkem.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 41 uživatelů
8,3Skvělé
Hodnocení
8,3
Ubytování
8,1
Strava
8,4
Okolí
8,5
Cena
8,6
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
12.9°C
Teplota vzduchu
5.6°C

Průvodce Francie

Počasí ve Francii
Počasí ve Francii se liší v různých částech republiky. Na severu Francie se často dočkáte vyšších srážek, proto si nezapomeňte vzít deštník nebo pláštěnku. V létě zde býv&
Více informací
Vízum do Francie 2020 - jaké doklady potřebuji
Francie je součástí Evropské unie. Pro vstup na její území vám tak postačí občanský průkaz. Pokud máte cestovní pas, můžete jej rovněž použít. Důležité je zkontrolovat platnost cestovního dokladu, jež b
Více informací
Očkování do Francie
Do Francie nepotřebujete žádná povinná ani doporučená očkování. Zkontrolujte si platnost svých běžných očkování. Zvážit můžete očkování proti spalničkám, které se teď v Evropě rozš&ia
Více informací