Résidence Premium Alpages Chantel - Francie, Les Arcs (Paradiski) | cKlub.cz
Résidence Premium Alpages Chantel
Zobrazit volné termíny (0)

Résidence Premium Alpages Chantel

Termíny

O hotelu Résidence Premium Alpages Chantel

Poloha hotelu

Les Premium Alpages de Chantel se nachází v lyžařském středisku Arc 1800 a nabízí apartmány 8 minut chůze od lyžařského vleku Chantel. Vlakové nádraží Bourg-Saint-Maurice se nachází 17 km od Pierre & Vacances Premium Les Alpages de Chantel. Autobusy projíždějí mezi stanicí a rezidentem. Letiště Chambéry-Savoie je vzdálené 1,5 hodiny jízdy.

Vybavení hotelu

K vybavení objektů patří wellness centrum se saunou, parní lázní a vyhřívaným krytým bazénem. Masáže a kosmetické procedury jsou k dispozici v hotelu Deep Nature Spa za příplatek. Domácí zvířata jsou povolena (za příplatek).

Ubytování

Všechny apartmány mají posezení s TV a vybaveným kuchyňským koutem. V koupelně najdete vanu nebo sprchu. Některé jednotky mají balkon.

Stravování

Hosté se stravují individuálně. V zimě rezidence nabízí dodávky čerstvého pečiva a chleba k snídani, zatímco regionální pokrmy si můžete objednat na večeři. Středisko má několik barů.

Služby

Pierre & Vacances Premium Les Alpages de Chantel nabízí tělocvičnu s výukovými kurzy za příplatek. Lyžařská škola je k dispozici dětem. Při předběžné rezervaci si můžete zakoupit skipasy a zapůjčit lyžařské vybavení na místě. Aktivity v okolí zahrnují lyžování, pěší turistiku a sáňkování psů. V pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
15.5°C
Teplota vzduchu
5.5°C

Průvodce Francie

Počasí ve Francii
Počasí ve Francii se liší v různých částech republiky. Na severu Francie se často dočkáte vyšších srážek, proto si nezapomeňte vzít deštník nebo pláštěnku. V létě zde bývá poměrně chladněji, za to v zimě je zde oproti Česku tepleji. Východ Francie se počasím nejvíce blíží naší republice. V létě zde
Více informací
Vízum do Francie 2023 - jaké doklady potřebuji
Francie je součástí Evropské unie. Pro vstup na její území vám tak postačí občanský průkaz. Pokud máte cestovní pas, můžete jej rovněž použít. Důležité je zkontrolovat platnost cestovního dokladu, jež by měla být ještě šest měsíců poté, co opustíte Francii. Pokud se chystáte navštívit zámořskou část
Více informací
Očkování do Francie
Do Francie nepotřebujete žádná povinná ani doporučená očkování. Zkontrolujte si platnost svých běžných očkování. Zvážit můžete očkování proti spalničkám, které se teď v Evropě rozšířily. Pokud plánujete dovolenou pod stanem či pěší turistiku, může se vám hodit očkování proti klíšťové encefalitidě. O
Více informací