Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Nigritella (Selva Di Cadore)
Zobrazit volné termíny (0)

Nigritella (Selva Di Cadore)

Termíny

Hodnocení
4,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Nigritella (Selva Di Cadore)

Poloha hotelu

Hotel Nigritella stojí před Monte Civetta a Massiccio del Pelmo, dvěma přírodními památkami na seznamu světového dědictví UNESCO. Nabízí bezplatnou autobusovou dopravu k nejbližším lyžařským vlekům a hernu s kulečníkem.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, společné prostory připojení na internet (wi-fi - zdarma), výtah, dětský koutek, animace, výtah, lyžárna, parkoviště, garáž (za poplatek).

Ubytování

K dispozici jsou 2lůžkové pokoje STANDARD (13 m2)s balkónem, koupelna/WC s možností jedné přistýlky, Sat TV, telefon a sejf a 2/4lůžkové pokoje FAMILY (24m2), prostorné a komfortní pokoje s manželskou postelí, patrovou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, některé na dvou podlažích, třetí až čtvrté lůžko se slevou (viz ceník), koupelna/WC, Sat TV, telefon, sejf, některé pokoje s balkónem.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře s obsluhou o třech chodech dle menu včetně dětských jídel, bufet předkrmů, salátů a zeleniny včetně nápojů během večeře (víno, pivo, coca-cola, minerálka a pomerančový džus).

Služby

Tento rodinný hotel provozuje wellness centrum, kde můžete zdarma využívat vyhřívaný krytý bazén s vířivkou a za příplatek saunu a tureckou lázeň.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 12 uživatelů
4,2Dobré
Hodnocení
4,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
15.6°C
Teplota vzduchu
13.2°C
4,7Dobré
Roy
Nejbližší termín:6. 7. 2024 - 10. 7. 2024
8 290 Kč
Itálie - Arabba/Marmolada
4,5Dobré
Villa Eden (Caviola)
Itálie - Arabba/Marmolada

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2024 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací