Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Apartmány Campiello

Termíny

invia logo
21. 9. 2024 - 28. 9. 2024
8 dní
7 795 Kč

O hotelu Apartmány Campiello

Poloha hotelu

Apartmány Campiello se nachází v přímořském letovisku Bibione v Itálie. Toto turistické centrum patři mezi jedno z nejoblíbenějších míst českých turistů. Apartmány leží v krásné přírodě, ale jen 200 metrů od centra Bibione.

Vybavení hotelu

Součástí areálu je restaurace a obchod. Dále mají možnost klienti využít parkoviště, jehož používání je v ceně zájezdu. V komplexu se také nachází venkovní bazén s lehátky.

Ubytování

Ubytování je nabízené v apartmánech, které jsou maximálně pro šest osob. Pokoje jsou jednoduše a komfortně zařízené, součástí je vlastní sociální zařízení, televizor, mikrovlnka a kávovar. Na každém pokoji mohou využít klienti klimatizaci.

Stravování

Součástí zájezdu není strava, ale klienti mají možnost využít služeb restaurace v areálu. Samotné město Bibione nabízí širokou nabídku restaurací, pizerrií, kaváren, cukráren, dále také barů nebo klubů.

Služby

Bibione nabízí možnost prožít dovolenou aktivně, protože klienti si mohou zahrát tenis, minigolf, volejbal a další sporty. Nadšenci nočního života mají možnost navštívit různé noční kluby a bary.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25.9°C
Teplota vzduchu
23.4°C
4,9Dobré
Miramare
Nejbližší termín:30. 8. 2024 - 8. 9. 2024
19 521 Kč
Itálie - Bibione
4,4Dobré
Villa Alba
Itálie - Bibione

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2024 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací