Last minute dovolená - Slevy až -60 %

  • Stilfserhof
  • Stilfserhof
  • Stilfserhof
  • Stilfserhof
  • Stilfserhof
  • Stilfserhof
  • Stilfserhof
  • Stilfserhof
  • Stilfserhof

Termíny

O hotelu Stilfserhof

Poloha hotelu

Velmi dobře vedený rodinný hotel je situován na klidném místě, uprostřed přírody, v malebné vesničce Stilfs, uprostřed Národního parku Stlfserjoch. Skiareál Sulden je vzdálen 12 km, Bormio 41 a San Valentino-Reschenpass 30 km od ubytování. Zastávka skibusu se nachází v blízkosti hotelu. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v 500 m vzdáleném centru městečka (obchody, restaurace, půjčovna lyží a horských kol). Milovníci vodních radovánek ocení 12 km vzdálený bazén Mals. Vzdálenost z Prahy je 700 km.

Vybavení hotelu

Komfortní horský hotel nabízí ubytování v patrové budově, postavené v tradičním rustikálním stylu. Klientům je k dispozici stylová vstupní hala s recepcí, trezory, turistickými informacemi a lobby barem, WiFi připojení (za poplatek), jídelna, kavárna, wellness centrum (sauna, parní lázeň, masáže, relaxační místnost, infra sauna, finská sauna), společenská místnost se satelitní TV, úschovna zavazadel, úschovna lyží a horských kol, parkoviště a garážové stání.

Ubytování

Stylově zařízené (dřevěný nábytek, rustikální dekorace), světlé dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (vana nebo sprcha, toaleta, fén), topením, telefonem, satelitní TV, trezorem a balkonem nebo terasou. Prostornější rodinné pokoje s možností až dvou přistýlek jsou na vyžádání. WiFi připojení je k dispozici za poplatek. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

Polopenze obnáší snídaně podávané formou bufetu (regionální potraviny) a servírované večeře (výběr z menu, salátový bufet, nápoje za poplatek). Hotel je vyhlášený svou chutnou domácí kuchyní.

Služby

Příjemný horský hotel si získává své hosty pohostinnou rodinnou atmosférou, chutnou kuchyní, stylovým ubytováním i moderním relaxačním zázemím. Pořádá pravidelné tématické večeře s ochutnávkou regionálních specialit a zábavné večery s živou hudbou. Pro relaxaci je určeno příjemné wellness centrum (sauna, parní lázeň, masáže, relaxační místnost, infra sauna, finská sauna). Okolí hotelu nabízí množství sportovních aktivit i zábavy v průběhu celého roku.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
23.6°C
Teplota vzduchu
20.6°C
3,6Dobré
Unterinnerhof (Unterinn/Bolzano)
Itálie - Jižní Tyrolsko
4,5Dobré
Hell (St. Ulrich)
Itálie - Jižní Tyrolsko

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2024 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací