Last minute dovolená - Slevy až -60 %

  • Agrumeto
  • Agrumeto
  • Agrumeto
  • Agrumeto
  • Agrumeto
  • Agrumeto
  • Agrumeto
  • Agrumeto
  • Agrumeto
  • Agrumeto

Termíny

invia logo
-10 % 14. 9. 2024 - 21. 9. 2024
8 dní
15 003 Kč -10 %

O hotelu Agrumeto

Poloha hotelu

Villaggio Hotel Agrumeto se nachází přímo na kalábrijském pobřeží letoviska Capo Vaticano. Tento rozlehlý rezort nabízí aktivity na čerstvém vzduchu, venkovní bazén s výhledem na moře a soukromou pláž. Villaggio stojí 10 minut jízdy od přímořského letoviska Tropea. Součástí nabídky je také autobusová doprava na letiště Reggio Calabria a Lamezia Terme.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, bar, TV v hale, internetový koutek, restaurace, bazén se slunečníky a lehátky (dle volné kapacity), dětský koutek, animační programy a miniclub (cca 1/7-31/8). Cca 350 m od villaggia se nachází sportovní centrum - tenisový kurt (zdarma 1 hod./ apartmán/ pokoj), fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, bocce, dětský koutek (k dispozici minibus zdarma). Transfer ze železniční stanice při příjezdu/ odjezdu zdarma.

Ubytování

Pokoje a apartmány jsou jednoduše zařízené a jejich součástí je vlastní koupelna se sprchou. Ke všem patří balkon, v některých případech s výhledem na moře. Součástí apartmánů je kuchyňský kout a jídelní část.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídaně formou bufetu a večeře servírované s výběrem z menu a doplněné bohatým salátovým bufetem. Za příplatek je možno zajistit obědy. Nápoje nejsou v ceně. Můžete se těšit na tradiční kalábrijské speciality a oblíbené pokrmy italské kuchyně.

Služby

Rezort provozuje bohaté sportovní zázemí, včetně tenisových kurtů a basketbalového i fotbalového hřiště. V průběhu léta je organizován zábavní program.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25.9°C
Teplota vzduchu
23.4°C
4,8Dobré
Villaggio Athragon
Itálie - Kalábrie
4,3Dobré
Incoronato
Itálie - Kalábrie

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2024 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací