Recenze a hodnocení hotelu Costa Degli Dei - Itálie, Kalábrie | cKlub.cz

Costa Degli Dei

Termíny

24. 6. 2023 - 1. 7. 2023
8 dní
18 780 Kč
7. 10. 2023 - 14. 10. 2023
8 dní
9 300 Kč
Hodnocení
4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Costa Degli Dei

Poloha hotelu

Hotel s přátelskou atmosférou se nachází na klidném místě poblíž letoviska San Nicolo di Ricadi, jehož centrum je vzdáleno cca 200 m, a kde naleznete spoustu obchůdků, restaurací a barů. Historické městečko Tropea je vzdáleno cca 10 km od hotelu (klienti mohou využít hotelový svozový autobus za poplatek). Vzdálenost hotelu od letiště Lamezia Terme je cca 70 km.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, rybí restaurace, konferenční místnost, bar, pizzerie, WiFi, plavecký bazén, bazén pro děti, půjčovna kol, hřiště pro děti, dětský klub, soukromá kyvadlová doprava na pláž, volejbal, tenis, stolní tenis, fotbal, animační program, slunečníky a lehátka na pláži zdarma.

Ubytování

Pokoje mají klimatizaci (1.6. - 30.9.), koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV, minibar (za poplatek), miniledničku (zdarma), bezpečnostní schránku (zdarma) a balkon nebo terasu. Možnost zajistit dětskou postýlku (za poplatek cca 5 EUR/den).

Stravování

Program light all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bohatých švédských stolů. Během dne lehké občerstvení, káva, čaj, koláčky. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje během dne. Přesný rozpis dostanete v hotelu.

Služby

Hotel pro své hosty pořádá animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště. Přes den si lze zdarma zahrát plážový volejbal, fotbal, stolní tenis a tenis během dne (osvětlení za poplatek cca 20 EUR/hodina).

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 17 uživatelů
4Dobré
Hodnocení
4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
23.6°C
Teplota vzduchu
20.6°C
7,3Dobré
Park Hotel
Itálie - Kalábrie
8,5Skvělé
Rezidencia Felix
Itálie - Kalábrie

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2023 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací