Da Bepi - Itálie, Lido di Jesolo | cKlub.cz
  • Da Bepi
  • Da Bepi
  • Da Bepi
  • Da Bepi
  • Da Bepi
  • Da Bepi

Termíny

Hodnocení
4,1
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Da Bepi

Poloha hotelu

Hotel Da Bepi se nachází 3 minuty chůze od písečné pláže v letovisku Lido di Jesolo a nabízí prakticky zařízené, klimatizované pokoje s balkonem, soukromou pláž, tradiční restauraci a bezplatné parkoviště. Rodinný hotel stojí jen 1 km od golfového klubu Jesolo, 2,5 km od centra města Lido di Jesolo a 40 minut jízdy od Benátek.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří wi-fi ve společenských prostorách k dispozici, výtah, úžasná restaurace a pizzerie, půjčovna kol, malé parkoviště.

Ubytování

K dispozici je 2-lůžkový pokoj s možností 1-2 přistýlek má vlastní soc. zařízení, fén, balkon, topení, klimatizaci, telefon, SAT/TV, v pokoji pro 4 osoby je palanda. K dispozici jsou i 1-lůžkové pokoje.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídaně i večeře formou bufetu. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně. V hotelové restauraci se podává pizza, mořské plody, maso a místní speciality.

Služby

Zábava v rámci Lido di Jesolo - diskotéky, bary, aquapark Aqualandia, zábavní park Jesolandia, aquarium Sea Life, výlety lodí, 60 m vysoké Wheel of Venice (ruské kolo), vodní sporty, plážové sporty, individuálně výlety do okolí - Benátky, Caorle, Padova, Verona, Trevoso, Florencie, jezero Garda.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 87 uživatelů
4,1Dobré
Hodnocení
4,1
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
24.9°C
Teplota vzduchu
20.9°C
4,6Dobré
Jesolo Sand
Itálie - Lido di Jesolo
5Dobré
Santiago
Itálie - Lido di Jesolo

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2023 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací