International - Itálie, Lido di Jesolo | cKlub.cz

Termíny

O hotelu International

Poloha hotelu

Velmi dobře vedený prázdninový hotel je situován přímo na oblíbené pěší zóně známého letoviska Lido di Jesolo, jen 50 m od krásné písčité pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování nebo v 1 km vzdáleném centru města (obchody, bary, restaurace, kavárny, vodní park, lunapark, sportoviště, vodní sporty na pláži, půjčovny automobilů a motocyklů).

Vybavení hotelu

Oblíbený, hotel s příjemnou rodinnou atmosférou nabízí ubytování v nově zrekonstruované třípatrové budově s pěkným výhledem do okolí. Klientům je k dispozici menší vstupní hala s recepcí, trezory a lobby barem, výtah, WiFi připojení (v lobby zdarma), hlavní restaurace, společenská místnost se satelitní TV, úschovna zavazadel a parkoviště.

Ubytování

Stylově zařízené, světlé dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlelk jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, rádiem, satelitní TV, trezorem (za poplatek) a balkonem (za poplatek). Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání (zdarma). Všechny pokoje jsou nekuřácké. V hotelu je povoleno ubytování s malým domácím mazlíčkem (za poplatek).

Stravování

Polopenze obnáší snídaně podávané formou bufetu a servírované večeře (výběr z menu, salátový bufet, nápoje za poplatek). Hosté si mohou objednat servírované obědy.

Služby

Menší rodinný hotel si získává své hosty polohou na klidném místě, v blízkosti plážové promenády, chutnou kuchyní i přátelskou, pohostinnou atmosférou. Letovisko Lido di Jesolo nabízí pestrou škálu zábavy i sportovního vyžití pro děti i dospělé (tenisové kuty, minigolf, vodní sporty na pláži, půjčovny automobilů, jízdních kol a motocyklů, vodní park, lunapark, hřiště, obchody, restaurace, diskotéky, taneční terasy).

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
14.6°C
Teplota vzduchu
8.3°C
3,4Dobré
Rezidence Giardino
Itálie - Lido di Jesolo
4,3Dobré
Rubino Hotel
Nejbližší termín:23. 6. 2023 - 2. 7. 2023
16 605 Kč
Itálie - Lido di Jesolo

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2023 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací