Mapa hotelu Del Vecchio - Itálie, Rimini | cKlub.cz

Del Vecchio

  • Del Vecchio
  • Del Vecchio
  • Del Vecchio
  • Del Vecchio
  • Del Vecchio
  • Del Vecchio

Termíny

invia logo
-6 % 2. 8. 2024 - 11. 8. 2024
10 dní
12 089 Kč -6 %

O hotelu Del Vecchio

Poloha hotelu

Oblíbený hotel s českým personálem je situován v přímořské části oblíbeného letoviska Rimini zvané Rivabella (severní část města, 2 km od historického centra Rimini) jen 30 m od krásné dlouhé písčité pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování. Poloha hotelu je ideální k poznávání zajímavých míst v okolí (San Marino, delfinárium, vodní park Aquafan, Riccione). Do centra letoviska Rimini jezdí pravidelná autobusová doprava, jejíž zastávka je přímo naproti hotelu.

Vybavení hotelu

Příjemný hotel s pohodovou rodinnou atmosférou a českým personálem je obklopen pečlivě udržovanou zahradou a klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, klimatizovaná jídelna, bar, výtah, venkovní posezení, zahrada s posezením a parkoviště.

Ubytování

Vkusně zařízené prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta), TV, lednicí (za poplatek, na vyžádání), stropním ventilátorem a některé balkonem (za příplatek). V některých pokojích bez balkonu je k dispozici klimatizace (za poplatek). Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. Ubytování je nekuřácké.

Stravování

Polopenze (česká kuchyně) zahrnuje snídaně převážně formou budetu (nápoje, pečivo, jogurt, cornflakes, džem, máslo, med, pomazánky, sýr, salám atd.) a servírované večeře (polévka, hlavní chod výběrem ze dvou jídel, dezert, zeleninový salát, nápoje za poplatek).

Služby

Příjemný hotel s rodinnou atmosférou si získává své hosty polohou nedaleko krásné pláže, dobrou českou kuchyní i blízkostí centra letoviska Rimini. Hosté mohou odpočívat na udržované zahrádce s venkovním posezením. V bezprostřední blízkosti ubytování se nachází dětské hřiště (pískoviště, skákadla, prolézačky, hřiště na míčové hry). V nedalekém parku jsou v letních měsících pořádány zajímavé kulturní a společenské akce. Další možnosti relaxace, zábavy i sportovního vyžití mají hosté v nedalekém letovisku Rimini (bary, diskotéky, obchody, ovocný trh, aquapark, delfinárium, vodní sporty na pláži, půjčovny kol, automobilů i in line bruslí, plážová promenáda, masážní salóny apod.).

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
16.4°C
Teplota vzduchu
9.5°C
7Dobré
Hotel Silvana
Itálie - Rimini
3,8Dobré
Monti
Itálie - Rimini

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2023 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací