Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Hotel Venus

  • Hotel Venus
  • Hotel Venus

Termíny

Hodnocení
6,7
Ubytování
6,5
Strava
5,6
Okolí
8,3
Cena
6,8
Vybavení hotelu
Bar Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Klimatizace Domácí zvířata povolena Wifi zdarma
Umístění hotelu
6 km Vzdálenost od centra města 100 m Vzdálenost od pláže Teplota vzduchu Teplota moře

O hotelu Hotel Venus

Poloha hotelu

Hotel Venus je situován cca 50 m od pláže, v ulici s malým provozem, ideální pro relaxační dovolenou. Na mezinárodní letiště Federico Fellini je to od Hotelu Venus 1 km.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří výtah, wi-fi na recepci k dispozici, parkoviště (dle dostupnosti, je nehlídané a nelze předem rezervovat - dále přímo na klientech), velká terasa s lehátky, židličkami a stoly, bar a klimatizovaná jídelna s výbornou kuchyní.

Ubytování

K dispozici jsou 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny koupelnou, fénem, telefonem, SAT/TV, klimatizací, trezorem a balkonem. Malá chladnička na pokoji není k dispozici.

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze. Snídaně formou bufetu, večeře - výběr z menu o 3 chodech, zeleninový bufet. K večeři 0,5 l vody a 0,25 l vína/osobu.

Služby

Hotel půjčuje kola a oblast je oblíbenou destinací milovníků golfu a cyklistiky. Hotel Venus leží 600 metrů od zábavního parku Fiabilandia a 3,8 km od stadionu v Rimini.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 12 uživatelů
6,7Dobré
Hodnocení
6,7
Ubytování
6,5
Strava
5,6
Okolí
8,3
Cena
6,8
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
23.6°C
Teplota vzduchu
20.6°C
7,9Dobré
Splendor
Itálie - Rimini
6,1Dobré
Hotel Oxford - Marina Centro
Itálie - Rimini

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2024 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací