Cala Della Torre Resort - Itálie, Sardinie / Sardegna | cKlub.cz

Cala Della Torre Resort

Termíny

invia logo
-7 % 4. 9. 2024 - 7. 9. 2024
4 dny
19 290 Kč -7 %

O hotelu Cala Della Torre Resort

Poloha hotelu

Nově otevřený prázdninový komplex se nachází na krásném místě v blízkosti malebného turistického přístavu La Caletta. Krásná písčitá pláž se nachází 350 m od hotelu (doprava zajišťována shuttle busem), další pláž vybavená lehátky a slunečníky je vzdálena 750 m od hotelu. Letovisko Porto Pollo je vzdáleno 5 km, Olbie 55 km, Golfo Aranci 71 km a Porto Vechio 89 km. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování.

Vybavení hotelu

Moderní prázdninový resort postavený v typicky sardském stylu disponuje 193 pokoji rozmístěnými ve dvoupatrových budovách obklopenými udržovanou zahradou. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí (24 hodinový provoz) a směnárnou, TV místnost, sluneční terasa, parkoviště, půjčovna aut, potápěčská škola, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), bar, mini klub a dětské hřiště.

Ubytování

Vzdušné dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, satelitní TV, klimatizací, trezorem, minibarem a balkonem nebo terasou. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

SOFT ALL INCLUSIVE: (8:00-23:00 h) zahrnuje plnou penzi formou bufetu, vodu a domácí víno pouze v době oběda a večeře. Nealkoholické nápoje z postmixu u baru jsou k dispozici 11:00-23:00. Snack - malé občerstvení mezi 11:30 a 12:30 a odpolední čajové pečivo mezi 16:30-17:30 h. Součástí je i kulinářská akce na centrálním baru ( 2x týdně). Bar na pláži není součástí programu all inclusive. Za příplatek možnost HARD ALL INCLUSIVE: nápoje servírované ve sklence mezi 11. a 23. hodinou (čepované pivo, domácí víno, místní likéry, americká káva a čaj, nealko nápoje z postmixu). Hotelová restaurace ANCORA nabízí typické sardinské pokrmy z nejčerstvějších lokálních surovin. Tématické večeře a cooking show oživují atmosféru, nepravidelně se konají i speciální akce. Hotel zajišťuje i stravování pro klienty, kteří mají bezlepkovou dietu či vegetariány.

Služby

Prázdninový resort si získává své hosty polohou nedaleko malebného přístavu a pláže a vysokým standardem poskytovaných služeb. Zajišťuje pravidelné animační programy pro děti (soutěže, kreativní dílny,mini klub, hřiště, ) i dospělé a zábavné večerní show. Umožňuje řadu sportovních aktivit jako např. basketbal, volejbal, plážový tenis, cvičení ve fitness, vodní gymnastika a vodní sporty na pláži (za poplatek). Pravidelnou dopravu na pláž a z pláže zajišťuje hotelový shuttle bus (zdarma).

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
16.4°C
Teplota vzduchu
9.5°C
7,7Dobré
Hotel Cala Dei Pini
Itálie - Sardinie / Sardegna
4,1Dobré
Club Cala Ginepro
Itálie - Sardinie / Sardegna

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2023 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací