Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

  • Capo D'orso
  • Capo D'orso
  • Capo D'orso
  • Capo D'orso
  • Capo D'orso
  • Capo D'orso
  • Capo D'orso
  • Capo D'orso

Termíny

invia logo
7. 9. 2024 - 14. 9. 2024
8 dní
68 240 Kč

O hotelu Capo D'orso

Poloha hotelu

Apartmánový komplex Capo D´ Orso se nalézá na nádherném pobřeží lemovaném spoustou zátok a žulových skalisek pokrytých svěží středomořskou vegetací. Svým klientům nabízí pohodlné ubytování v jednopatrových vilkách s panoramatickými výhledy na nedaleký přístav Palau. Nejbližší restaurace a taverny jsou vzdáleny jen 300 metrů od ubytování.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, restaurace (společná pro hotel Capo d´Orso a Posada - v hotelu Posada), venkovní bazén (slunečníky a lehátka - u bazénu a na pláži zdarma), 2 tenisové kurty, parkoviště, animační programy (v hlavní sezóně - v italském jazyce).

Ubytování

K dispozici jsou příjemně zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), individuální klimatizací, TV, balkonem/terasou s posezením.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu, neomezené množství vody a čepovaného červeného či bílého vína.

Služby

Tým animátorů zajišťuje zábavné programy v italském jazyce. Hotel je ideálním výchozím bodem pro výlety. Můžete se vydat na malebné pobřeží Costa Smeralda či souostroví Arcipelago della Maddalena. Z přístavu je možné trajektem dojet na ostrov Maddalena, kde se můžete vydat na romantické vycházky, nebo posedět v některém z místních barů, restaurací či kaváren.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
15.6°C
Teplota vzduchu
13.2°C
3,9Dobré
Villaggio Alba Dorata
Itálie - Sardinie / Sardegna
3,8Dobré
Rezidence Lu Fraili
Itálie - Sardinie / Sardegna

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2024 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací