Capo Peloro Resort - Itálie, Sicílie | cKlub.cz
Capo Peloro Resort
Zobrazit volné termíny (0)

Capo Peloro Resort

Termíny

Hodnocení
3,65
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Capo Peloro Resort

Poloha hotelu

Capo Peloro Resort je designový hotel s výhledem na Messinskou úžinu. Nabízí restauraci s venkovním bazénem a je vzdálený pouhých 100 metrů od pláže. Capo Peloro je vzdálený 20 minut jízdy od přístavu Messina, ze kterého vyplouvají pravidelné trajekty na italskou pevninu. Letiště Catania leží 100 km odtud.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, TV místnost, internetový koutek, terasa, restaurace, bar u bazénu a na pláži, bazén pro dospělé a pro děti, whirlpool, sluneční terasa, fitness, tenisový kurt, miniclub.

Ubytování

K dispozici jsou klimatizované pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou s fénem a toaletními potřebami. Některé pokoje mají i hydromasážní vanu a parkety.

Stravování

Snídaně i večeře formou švédského stolu. Nápoje u jídla (0,5 l vody + 0,25 l vína/ osoba) zahrnuty v ceně. Komplex nabízí i další restauraci s gurmánským à la carte menu a rozsáhlým vinným lístkem. V pozdních večerních hodinách je otevřený lounge bar s venkovní terasou se stoly a pohovkami.

Služby

Capo Peloro je obklopen 2,5hektarovým parkem s tenisovými kurty, dětským hřištěm a wellness centrem. Na pláži jsou dostupná lehátka a slunečníky.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 20 uživatelů
3,65Dobré
Hodnocení
3,65
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
19.2°C
Teplota vzduchu
12.7°C
7,3Dobré
Citta Del Mare
Itálie - Sicílie
4,3Dobré
Arathena Rocks
Itálie - Sicílie

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2023 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací