Recenze a hodnocení hotelu Rezidence Testa Di Monaco - Itálie, Sicílie | cKlub.cz
Rezidence Testa Di Monaco
Zobrazit volné termíny (0)

Rezidence Testa Di Monaco

  • Rezidence Testa Di Monaco
  • Rezidence Testa Di Monaco
  • Rezidence Testa Di Monaco
  • Rezidence Testa Di Monaco
  • Rezidence Testa Di Monaco
  • Rezidence Testa Di Monaco
  • Rezidence Testa Di Monaco
  • Rezidence Testa Di Monaco

Termíny

O hotelu Rezidence Testa Di Monaco

Poloha hotelu

Příjemná rezidence obklopená bohatou středomořskou vegetací leží přímo u krásné písečné pláže se skalnatými útesy a kouzelnými zátočinami v letovisku Capo d Orlando (severovýchodní část Sicílie, 80 km od Messini).. Centrum s obchody a službami je vzdáleno 300 m.Palermo je vzdáleno 150 km, Catania 202 km a Agrigento 240 km. V okolí se nachází mnoho zajímavých míst např. sopka Etna, Syrakusy, Agrigento (údolí chrámů), Aquapark Etnaland.

Vybavení hotelu

Příjemná rezidence v krásné zahradě klientům nabízí služby recepce (24 hodinový provoz, restauraci, bar, obchod se suvenýry, minimarket a diskotéku.

Ubytování

Klimatizované apartmány jsou zařízeny jednoduše a funkčně kuchyňským koutem, sociálním zařízením (sprcha, toaleta) a mají balkon, terasu nebo vstup do zahrady. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání za poplatek. Po příjezdu se platí vratná kauce 80 EUR.

Stravování

Bez stravy - klienti si mohou vařit v dobře zařízené kuchyňce nebo využít služeb restaurací a pizzerií v centru letoviska.

Služby

Klienti si po příjezdu do rezidence zakoupí klubovou kartu na základě které mohou využívat bohatých animačních programů, miniklubu, sportovních turnajů a aquagymnastiky. K dispozici je také diskotéka a stolní tenis.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
23.6°C
Teplota vzduchu
20.6°C

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2023 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací