Last minute dovolená - Slevy až -60 %

  • Albergo Eden
  • Albergo Eden
  • Albergo Eden
  • Albergo Eden
  • Albergo Eden
  • Albergo Eden
  • Albergo Eden

Termíny

invia logo
1. 2. 2025 - 15. 2. 2025
15 dní
36 241 Kč
invia logo
15. 2. 2025 - 1. 3. 2025
15 dní
36 505 Kč

O hotelu Albergo Eden

Poloha hotelu

Albergo Eden se nachází v malém horském městečku Passo del Tonale, na úpatí národního parku Stelvio. Eden se nachází 200 metrů od lyžařských vleků na sjezdovky Adamello. Lanovka spojuje obec Ponte di Legno s obcí Passo del Tonale v létě i v zimě.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, výtah, bar, restaurace, společenská místnost s TV, lyžárna, parkoviště, internet zdarma v celém objektu.

Ubytování

K dispozici jsou moderně zařízené dvoulůžkové pokoje (17m2 ) s možností 1 přistýlky, mají koupelnu se sprchou a WC, fén, telefon, TV, balkon a trezor.

Stravování

Polopenze zahrnuje bufetové snídaně, večeře výběr z menu, salátový bufet. Tradiční místní pokrmy si lze vychutnat v restauraci, kde si můžete vybrat jídlo večer předtím. Na požádání je k dispozici i speciální dietní menu.

Služby

Lyžařské středisko Passo Tonale / Ponte di Legno / Temú se rozkládá na severozápadním okraji Val di Sole na hranici krajů Tridentsko, Horní Adige a Lombardie. Nabízí sjezdové tratě všech obtížností. Nejen díky své nadmořské výšce (1.883 m) a ledovci Presena (3.016 m), ale zejména 100% umělému zasněžování, garantuje skiareál dobré sněhové podmínky nejen během hlavní lyžařské sezóny, ale také během celého roku.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
23.6°C
Teplota vzduchu
20.6°C
4,7Dobré
Locanda Locatori
Nejbližší termín:15. 3. 2025 - 22. 3. 2025
8 536 Kč
Itálie - Tonale/Ponte di Legno
3,7Dobré
Residence Top
Itálie - Tonale/Ponte di Legno

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2024 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací