Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Residence Casa Cavalese
Zobrazit volné termíny (0)

Residence Casa Cavalese

  • Residence Casa Cavalese
  • Residence Casa Cavalese
  • Residence Casa Cavalese
  • Residence Casa Cavalese
  • Residence Casa Cavalese
  • Residence Casa Cavalese
  • Residence Casa Cavalese
  • Residence Casa Cavalese
  • Residence Casa Cavalese

Termíny

O hotelu Residence Casa Cavalese

Poloha hotelu

Komplex několika domů se nachází v mírném svahu na slunečném místě ve vzdálenosti cca 1,5 km od centra Cavalese (1.000 m.n.m.), které je správním střediskem Val di Fiemme. Nástupní stanice lanovky Alpe Cermis je vzdálena přibližně 2 km, zastávka skibusu je vzdálena asi 50 m od hlavní budovy. Ski centrum Alpe Cermis patří k areálům ski regionu Val di Fiemme / Obereggen. Dalšími jsou ski area Alpe Lusia, Ski Latemar, Passo Role, Passo Lavazé, Oclini, Nova Ponente, Monte S. Pietro.Val di Fiemme / Obereggen 860 – 2.388 m.n.m, převýšení 1.528 m - disponuje sjezdovými tratěmi o celkové délce 115,7 km, z toho 17,2 km černých, 56,3 km červených a 42,2 km modrých. K přepravě slouží 7 kabin, 28 sedaček, 8 vlek, o celkové kapacitě 76.600 osob /1 hod. Dále jsou k dispozici běžecké tratě v celkové délce 150 km a 5 snowparků.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici recepce s trezorem, bar s restaurací, prádelna, úschovna lyží a venkovní parkoviště. Pro odpočinek slouží sauna, kterou je možno využít za poplatek na místě.Vratná kauce 250 EUR / APT / 7 nocí je nutné povinně uhradit na místě pobytu, závěrečný úklid je v ceně pobytu. Úklid kuchyňského koutu a odnos odpadků si klienti zajistí vždy sami.

Ubytování

Čtyř až šesti lůžkové apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, topením, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a jídelním stolem s židlemi. V obývacím pokoji je rozkládací gauč nebo křesla pro 2 osoby, dále jedna ložnice s manželským lůžkem a druhá ložnice s patrovou postelí pro 2 osoby. Apartmány jsou pěkně zařízeny v typickém alpském stylu.Dětská postýlka pro děti ve věku 0-2 roky je možná na vyžádání a zdarma.Ceny platí při plné obsazenosti apartmánů.

Stravování

Hosté se stravují individuálně. Mají možnost jak vlastního vaření, tak využití nabídky místních specialit v restauracích v blízkosti.

Služby

V centru Cavalese lze navštívit krytý bazén, zimní stadion, přírodní kluziště a další sportovní či wellness služby. V tomto místě nelze opomenout jeho kulturní stránku – za zmínku jistě stojí stálá výstava v Centru současného umění a historický Biskupský palác, který je vyzdoben nádhernými freskami.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25.9°C
Teplota vzduchu
23.4°C
4,4Dobré
Rezidence Mich
Itálie - Val di Fiemme/Obereggen
4,5Dobré
Bellaria
Itálie - Val di Fiemme/Obereggen

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2024 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací