Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

  • Sole
  • Sole
  • Sole
  • Sole
  • Sole

Termíny

invia logo
31. 8. 2024 - 7. 9. 2024
8 dní
8 600 Kč
invia logo
7. 9. 2024 - 14. 9. 2024
8 dní
8 600 Kč
invia logo
-4 % 14. 9. 2024 - 21. 9. 2024
8 dní
7 680 Kč -4 %

O hotelu Sole

Poloha hotelu

Moderní hotel v typickém sardském stylu je situován na hlavní promenádě v letovisku Rosolina Mare 300 m od široké písčité pláže. Nákupní možnosti mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování. Pobřežní promenáda láká k procházkám a je velmi vhodná i pro jízdy na in-line bruslích či kolech. Velmi oblíbené jsou také výlety do Benátek, které jsou vzdáleny hodinu cesty autem.

Vybavení hotelu

Příjemný moderní hotel je situován v pěstěné zahradě v řadových jedno či dvoupodlažních vilkách a klientům je k dispozici recepce (24 hodinový provoz), velká lobby, TV místnost, restaurace a bar s terasou, parkoviště, půjčovna jízdních kol, klienti mohou využívat za zvýhodněnou cenu bazénového komplexu s tobogány u pláže.

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta), satelitní TV, telefonem, klimatizací (za příplatek) a balkonem. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání (za poplatek). Pobyt s domácím zvířetem není akceptován.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírované (nápoje u večeře jsou za poplatek). Možnost dokoupení servírovaných obědů.

Služby

Hotel si získává své klienty polohou přímo na promenádě letoviska a blízkostí pláže a bazénového komplexu s tobogány. Klientům je k dispozici půjčovna kol, restaurace s barem, TV místnost a služby recepce. Další možnosti zábavy a sportu mají klienti v bezprostřední blízkosti ubytování.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
19°C
Teplota vzduchu
16.9°C
4,2Dobré
Waikiki Village Camping
Itálie - Veneto (Benátská riviéra)
4,4Dobré
Residence Porto Sole
Nejbližší termín:22. 6. 2024 - 29. 6. 2024
17 766 Kč
Itálie - Veneto (Benátská riviéra)

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2024 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací