Last minute dovolená - Slevy až -60 %

  • Residence Pleiadi
  • Residence Pleiadi
  • Residence Pleiadi
  • Residence Pleiadi
  • Residence Pleiadi

Termíny

invia logo
20. 7. 2024 - 27. 7. 2024
8 dní
10 850 Kč
invia logo
-2 % 16. 8. 2024 - 25. 8. 2024
10 dní
18 354 Kč -2 %
invia logo
7. 9. 2024 - 14. 9. 2024
8 dní
5 495 Kč

O hotelu Residence Pleiadi

Poloha hotelu

Menší hotelový komplex je situován 80 m od pláže v klidnější části letoviska Porto s. Margherita. Nákupní možnosti a zábavu mají klienti v bezprostřední blízkosti hotelu. Nedaleko je místní přívoz (za poplatek), kterým se lze dostat do městečka Caorle. Porto s. Margherita leží hned vedle historického Caorle a je proslulým střediskem potápění. Jako každé letovisko nabízí spoustu obchodů, restaurací a příjemných kaváren, rušné promenády, moderní rezidence i klidné vilové oblasti.

Vybavení hotelu

Dvě menší vily, každá s 11 apartmány nabízí klientům příjemné ubytování v rozkvetlé zahradě a parkování přímo před rezidencí. V bezprostřední blízkosti mají klienti možnost sportovního vyžití i nákupní možností.

Ubytování

Prostorné apartmány (až pro 6 osob) jsou vybaveny sociálním zařízením (koupelna, toaleta, fén), plně vybaveným kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, chladnička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), satelitní TV, obývacím pokojem s rozkládacím dvojlůžkem, ložnicí s manželskou postelí a ložnicí se dvěma samostatnými lůžky. Apartmány v přízemí mají přímý vstup na společnou zahradu. Klimatizace a povlečení je k dispozici za poplatek. Po příjezdu klienti platí vratnou kauci a pobytovou taxu, před odjezdem závěrečný úklid.

Stravování

Bez stravy hosté si mohou vařit ve vlastní, dobře vybavené kuchyňce nebo využít služeb některé z vyhlášených restaurací v Porto s. Margherita či Caorle.

Služby

Prostorné apartmány získávají klienty příjemnou atmosférou, možností posezení na pečlivě udržované zahrádce a parkovacím místem přímo před ubytováním. V nedalekém letovisku mohou klienti využít celou řadu sportovních aktivit, samozřejmostí jsou tenisové kurty, půjčovny kol, šlapací čluny, vodní lyže, plachetnice a windsurfing. Porto Santa Margherita je též proslulé jako středisko potápění.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25.9°C
Teplota vzduchu
23.4°C
4,1Dobré
Torremora
Itálie - Veneto (Benátská riviéra)
4,7Dobré
Hotel Edera *** Př - Caorle
Itálie - Veneto (Benátská riviéra)

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2024 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací