Residence La Pigna S Bazénem
Zobrazit volné termíny (0)

Residence La Pigna S Bazénem

Hodnocení
8,3
Ubytování
8,3
Strava
8,4
Okolí
7,9
Cena
8,6
Vybavení hotelu
Bar Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Vnější bazén Klimatizace Dětský bazén Domácí zvířata povolena Wifi zdarma
Umístění hotelu
50 m Vzdálenost od centra města 450 m Vzdálenost od pláže Teplota vzduchu Teplota moře

O hotelu Residence La Pigna S Bazénem

Poloha hotelu

Komplex je situován v centru města. V blízkosti rezidence se nachází množství krámků, restaurace, pizzerie, cukrárny, každé pondělí se zde konají velké trhy, večerní trhy pak jsou v centru Rosolina Mare. Písečná s pozvolným vstupem do moře leží ve vzdálenosti přibližně 450 m od hotelu.

Vybavení hotelu

Rezidence je vybavena venkovním bazénem se sladkou vodou pro děti a dospělé, hosté mohou využít bar a cukrárnu přímo v rezidenci. K dispozici je také hotelové parkoviště (jedno parkovací místo na každý apartmán).

Ubytování

Rezidence poskytuje ubytování ve dvou budovách situovaných kolem bazénu. Apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a balkonem a dělí se podle možného počtu osob na různé typy. Mono pro 2 osoby má jednu místnost s rozkládacím gaučem, kuchyňským koutem, bilo pro 4 osoby tvoří obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a rozkládací gauč, ložnice s manželskou postelí, trilo pro 6–8 osob má dvě ložnice a jednu obytnou místnost s kuchyní.

Stravování

Hosté rezidence se stravují individuálně. Vzhledem k výhodné poloze hotelu mají bohaté možnosti nákupů v přilehlých obchůdcích nebo mohou využít nabídky zdejších restaurací.

Služby

Hotel poskytuje možnost zapůjčení ložního prádla v ceně 5 € / osoba / výměna (ručníky je třeba mít vlastní) nebo dětské postýlky (800 Kč / týden). Děti 0–10 let navíc v apartmánu bilo/4 a trilo/6 na vyžádání bez nároku na lůžko hradí poplatek ve výši 800 Kč, závěrečný úklid zajišťují hosté sami nebo je zajištěn hotelem za poplatek 30 € / apartmán.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 362 uživatelů
8,3Skvělé
Hodnocení
8,3
Ubytování
8,3
Strava
8,4
Okolí
7,9
Cena
8,6
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
21.7°C
Teplota vzduchu
17°C
8,7Skvělé
Ai Ginepri
Nejbližší termín:26. 10. 2019 - 2. 11. 2019
1 813 Kč
Itálie - Veneto (Benátská riviéra)
8,3Skvělé
Residence Cristoforo Colombo *** - Caorle
Itálie - Veneto (Benátská riviéra)

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finančn&
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základn&
Více informací
Vízum do Itálie 2019 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich
Více informací