Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

La Quercia (Caorle Altanea)

  • La Quercia (Caorle Altanea)
  • La Quercia (Caorle Altanea)
  • La Quercia (Caorle Altanea)
  • La Quercia (Caorle Altanea)

Termíny

invia logo
6. 7. 2024 - 13. 7. 2024
8 dní
15 861 Kč
invia logo
-2 % 24. 8. 2024 - 7. 9. 2024
15 dní
25 472 Kč -2 %
invia logo
31. 8. 2024 - 7. 9. 2024
8 dní
11 704 Kč
invia logo
-5 % 7. 9. 2024 - 14. 9. 2024
8 dní
8 158 Kč -5 %

O hotelu La Quercia (Caorle Altanea)

Poloha hotelu

Komplex dvoupodlažních je situován v letovisku Caorle - Lido Altanea, ve vzdálenosti asi 600 m od pláže. Bezplatnou dopravu na pláž zajišťuje lokální motorový vláček. Nejbližší nákupní možnosti mají hosté v areálu sousední zastřešené obchodní galerie La Quercia.

Vybavení hotelu

Hosté mohou využít celou řadu obchodů a služeb v rámci obchodního centra (lékarna s ambulancí, kavárna, pekárna, prádelna, pizzerie, prodejna skla z Murana a několik butiků), jedno vyhrazené venkovní či garážové parkovací stání / apartmán (další parkování v blízkosti).Součástí vybavení je velký bazén pro dospělé s dětskou částí a sluneční terasou.

Ubytování

V centrální části se nachází obchodní centrum, boční části jsou residenční. Apartmány typu bilo 5V(42 m2) - v přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, terasa a předzahrádka; 1. patro: ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, sociální zařízení se sprchou a balkon.trilo 7R (60 m2) tvoří ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, terasa či balkontrilo 7V (54 m2) má v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, terasa a předzahrádku; v 1. patře je ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou a balkon. K vybavení patří klimatizace, TV sat., vysoušeč vlasů, trezor a kávovar.

Stravování

Hosté se stravují individuálně. Mají možnost jak vlastního vaření, tak využití nabídky místních specialit v restauracích v okolí.

Služby

U bazénu mohou hosté využívat lehátka a slunečníky. Bohaté možnosti nákupů a zábavy nabízí jak sousední obchodní centrum, tak samotné centrum letoviska.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
19°C
Teplota vzduchu
16.9°C
3,8Dobré
Camping Village Cavallino
Nejbližší termín:18. 9. 2024 - 25. 9. 2024
4 990 Kč
Itálie - Veneto (Benátská riviéra)
4,5Dobré
Residence Gran Mado
Nejbližší termín:15. 5. 2024 - 18. 5. 2024
647 Kč
Itálie - Veneto (Benátská riviéra)

Průvodce Itálie

Bezpečnost v Itálii
Itálie je bezpečnou zemí s běžnou kriminalitou, jako kdekoliv jinde. Ničeho neobvyklého se proto nemusíte obávat. Pozor si dejte pouze na klasické kapesní zloděje. Z toho plyne jediné, nenosit sebou vyšší finanční hotovost a cennosti. To se týká hlavně frekventovanějších míst s větším výskytem turis
Více informací
Očkování do Itálie
Itálie nevyžaduje při vstupu do země žádné speciální očkování. Tato prevence je pouze na samotném cestovateli. Záleží na vás, zda se necháte očkovat proti žloutence typu A a B či jiným nemocem. Základní tetanus by však měl mít každý občan, ať už jede do Itálie nebo se pohybuje po Česku. Jediné co, t
Více informací
Vízum do Itálie 2024 - jaké doklady potřebuji
Itálie je zemí Evropské unie, což vám výrazně usnadňuje návštěvu této destinace, minimálně z pohledu cestovních dokladů. Při cestě do Itálie si sebou vezměte buď cestovní pas nebo občanský průkaz. Jejich platnost musí trvat alespoň po dobu pobytu v zemi. Platné cestovní doklady je třeba vystavit
Více informací