Mapa hotelu Charela Inn - Jamajka, Negril | cKlub.cz

Charela Inn

Termíny

Hodnocení
0
Ubytování
8,5
Strava
10
Okolí
9
Cena
9
Vybavení hotelu
Vnější bazén Klimatizace Surfování
Umístění hotelu
Doba letu z Prahy: %1 h Teplota moře Teplota vzduchu

O hotelu Charela Inn

Poloha hotelu

Charela Inn se nachází na bílém písku pláže Negril a nabízí elegantní francouzsko - jamajskou restauraci, venkovní sladkovodní bazén a dvakrát týdně vystoupení s živou hudbou. Charela Inn leží 5 minut od centra města Negril a 1 minutu od nákupního centra Times Square Mall.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří 50 pokojů, vstupní hala s recepcí, gourmet a-la-carte restaurace (francouzské a jamajské speciality), bar a místnost s TV. V tropické zahradě se nachází bazén. Lehátka a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

K dispozici jsou vyzdobené pokoje zařízené dřevěným nábytkem, s mramorovou nebo žulovou dlážděnou podlahou, vlastní koupelnou, kabelovou TV, lednicí a žehličkou a žehlicím prknem.

Stravování

K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, nocleh se snídaní, polopenze, plná penze a stravování all inclusive. Na přání je možné připravit vegetariánská jídla. Objekt nabízí také možnost občerstvení.

Služby

Každý týden tady vystupují hudebníci hrající jazz, reggae a folkovou hudbu. Můžete odpočívat v bujné zahradě na nádvoří nebo na svém oblíbeném místě pod kokosovými palmami na soukromé pláži. WiFi zdarma v celém hotelu.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
27°C
Teplota vzduchu
31°C
4,5Dobré
Grand Bahia Principe Jamaica
Nejbližší termín:10. 12. 2023 - 25. 12. 2023
96 490 Kč
Jamajka - Negril

Průvodce Jamajka

Počasí na Jamajce
Jamajka se vyznačuje teplým klimatem, které je víceméně konstantní v průběhu celého roku. Teploty se pohybují mezi 28 °C až 31 °C. Podnebí na Jamajce lze rozdělit na dvě období. Tím prvním je období sucha od prosince do dubna. V průběhu této doby si budete užívat primárně slunné oblohy. V době od kv
Více informací
Vízum na Jamajku 2023 - jaké doklady potřebuji
Pokud plánujete návštěvu Jamajky, měli byste si se sebou přibalit platný cestovní pas. Jeho platnost musí být alespoň šest měsíců. Při cestě na Jamajku je při vstupu kontrolována také zpáteční letenka a po turistech je vyžadována informace o tom, kde budou trávit svoji první noc. Vízum na Jamajku
Více informací
Očkování na Jamajku
Jamajka po turistech nevyžaduje žádné speciální očkování nutné ke vstupu do země. Mezi turisty dokonce nejsou zmiňována ani žádná doporučená očkování. Základem všeho by však mělo být kvalitní cestovní pojištění, kdyby se vám na Jamajce cokoliv stalo. Zdravotní rizika na Jamajce Na Jamajce vám
Více informací