Mapa hotelu The Cliff Hotel - Jamajka, Negril | cKlub.cz

The Cliff Hotel

Termíny

O hotelu The Cliff Hotel

Poloha hotelu

Hotel Cliff s bezplatným Wi-Fi, lázeňským centrem a venkovním bazénem nabízí ubytování v Negrilu. Hotel má celoroční venkovní bazén a sluneční terasu a hosté si mohou vychutnat jídlo v restauraci. Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště. Nejbližší letiště je Montego Bay Airport, 86 km od The Cliff Hotel.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří restaurace, bar, pokojová služba, prádelna a kadeřnictví. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V obchodě se suvenýry si mohou hosté koupit upomínkové předměty. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Ubytování

Všechny apartmány mají původní výhled na Karibské moře a mají vlastní balkon s houpacími sítěmi. Všechny jednotky jsou klimatizované a vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou. Pro vaše pohodlí najdete bezplatné toaletní potřeby a vysoušeč vlasů.

Stravování

V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze a stravování all inclusive. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Služby

K dispozici je recepce s nepřetržitým provozem, služby concierge, kadeřnictví a prodej suvenýrů. Hosté si mohou vychutnat různé pokrmy v restauraci Zest a vychutnat si relaxační procedury v lázních KiYara. V hotelu si můžete zahrát kulečník a šipky.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
27°C
Teplota vzduchu
31°C

Průvodce Jamajka

Počasí na Jamajce
Jamajka se vyznačuje teplým klimatem, které je víceméně konstantní v průběhu celého roku. Teploty se pohybují mezi 28 °C až 31 °C. Podnebí na Jamajce lze rozdělit na dvě období. Tím prvním je období sucha od prosince do dubna. V průběhu této doby si budete užívat primárně slunné oblohy. V době od kv
Více informací
Vízum na Jamajku 2023 - jaké doklady potřebuji
Pokud plánujete návštěvu Jamajky, měli byste si se sebou přibalit platný cestovní pas. Jeho platnost musí být alespoň šest měsíců. Při cestě na Jamajku je při vstupu kontrolována také zpáteční letenka a po turistech je vyžadována informace o tom, kde budou trávit svoji první noc. Vízum na Jamajku
Více informací
Očkování na Jamajku
Jamajka po turistech nevyžaduje žádné speciální očkování nutné ke vstupu do země. Mezi turisty dokonce nejsou zmiňována ani žádná doporučená očkování. Základem všeho by však mělo být kvalitní cestovní pojištění, kdyby se vám na Jamajce cokoliv stalo. Zdravotní rizika na Jamajce Na Jamajce vám
Více informací