Holiday Inn Resort Dead Sea
Zobrazit volné termíny (0)

Holiday Inn Resort Dead Sea

Termíny

Hodnocení
7,4
Ubytování
7,8
Strava
7,3
Okolí
6,8
Cena
7,3
Vybavení hotelu
Fitness Minibar Vnější bazén Klimatizace
Umístění hotelu
0 m Vzdálenost od pláže Doba letu z Prahy: %1 h

O hotelu Holiday Inn Resort Dead Sea

Poloha hotelu

Holiday Inn Resort na okraji Mrtvého moře nabízí luxusní vybavení včetně soukromé pláže. Každý pokoj je vybaven TV s plochou obrazovkou a připojením k internetu zdarma. Resort, obklopený svěží zahradou, má velký venkovní bazén s lehátky a fitness centrum se saunou a vířivkou. Hotel se nachází cca 40 minut od mezinárodního letiště v Ammánu.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří recepce, spa centrum, 3 bazény klimatizace, konferenční prostory, fitness centrum, bar, restaurace, aktivity pro děti, možnost připojení k internetu, možnost půjčení auta, směnárna, občasné animační programy, hřiště.

Ubytování

K dispozici je celkem 202 pokojů v několika kategoriích. Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou, SAT TV, telefonem, zařízením pro přípravu kávy a čaje, telefonem, možností připojení k internetu, trezorem, klimatizací.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně. Resort provozuje 3 restaurace a bary, včetně restaurace s jídlem po celý den, specializované steakové restaurace a plážového baru. Holiday Inn Resort Dead Sea nabízí také pokojovou službu.

Služby

Hosté mohou využít velký venkovní bazén s lehátky a fitness centrum se saunou a vířivkou. Můžete si odpočinout při relaxační masáži. Široká škála fakultativních výletu například do skalního města Petra, které je na listině UNESCO, nebo k řece Jordán a do dalších významných historických míst.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 4 uživatelé
7,4Dobré
Hodnocení
7,4
Ubytování
7,8
Strava
7,3
Okolí
6,8
Cena
7,3
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
21.7°C
Teplota vzduchu
16°C
9,6Výjimečné
Jordan Valley Marriott Resort & Spa
Jordánsko - Mrtvé moře

Průvodce Jordánsko

Počasí v Jordánsku
V rámci dovolené v Jordánsku narazíte na subtropické podnebné klima. Připravit se proto musíte na celkem horká léta, kdy se průměrné teploty pohybují mezi 33 °C až 35 °C. Léto je určeno pro opravdové m
Více informací
Vízum do Jordánska 2020 - jaké doklady potřebuji
Základním dokumentem pro vstup do Jordánska je bezpochyby cestovní pas. Jeho platnost byste si měli zkontrolovat před odjezdem. Je totiž zapotřebí, aby tato doba byla minimálně šest následujících měsíců. Vízum do
Více informací
Očkování do Jordánska
Jordánsko po turistech nevyžaduje žádné povinné očkování. Možná snad jen když přiletíte ze země s výskytem žluté zimnice, měli byste se takovým potvrzením o očkování prokázat. Vzhledem k tomu, že
Více informací