Sarova Whitesands Beach Resort - Keňa, Mombasa | cKlub.cz
Sarova Whitesands Beach Resort
Zobrazit volné termíny (0)

Sarova Whitesands Beach Resort

  • Sarova Whitesands Beach Resort
  • Sarova Whitesands Beach Resort
  • Sarova Whitesands Beach Resort
  • Sarova Whitesands Beach Resort

Termíny

O hotelu Sarova Whitesands Beach Resort

Poloha hotelu

Sarova Whitesands Beach Resort & Spa se nachází v Mombase na jedné z nejdelších pláží chráněných mořským parkem Mombasa. Nabízí 4 venkovní bazény, 3 restaurace a noční klub na pláži.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří hotelový sejf a směnárna. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu (zdarma). V hotelu se nachází restaurace, jídelna, kavárna a bar. Jsou zde i různé obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Je zde TV místnost. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Ubytování

Každý klimatizovaný pokoj v hotelu Whitesands nabízí výhled na oceán, bazén a zahradu. Je vybaven satelitní TV, minibarem a zařízením na přípravu čaje a kávy. Lůžko je posazeno v sítích proti komárům.

Stravování

Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Je možné připravit dietní jídla. Objekt nabízí také speciální nabídky stravování. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Služby

Hosté si mohou vychutnat kosmetické ošetření v lázních nebo si v tělocvičně vycvičit. K dispozici je také potápěčské centrum PADI a řada vodních sportů. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a aktivním hostům je osvětlený tenisový kurt.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
28.5°C
Teplota vzduchu
27°C
8,2Skvělé
Kilifi Bay Beach Resort
Keňa - Mombasa

Průvodce Keňa

Počasí v Keni
Vzhledem k tomu, že je Keňa Africkým státem, lze samozřejmě očekávat odpovídající klima. To je spíše rovníkového charakteru, a tak trochu se mění podle toho, kde se nacházíte. Pokud to bude u moře, pak očekávejte teplo a sucho. Vyrazíte-li do hor nebo k Viktoriinu jezero, můžete se dokonce setkat i
Více informací
Vízum do Keni 2023 - jaké doklady potřebuji
Abyste se dostali na Keni, potřebujete samozřejmě platný cestovní doklad. Jeho platnost musí být dokonce šest měsíců poté, co opustíte tuto destinaci. Kromě něho se však připravte ještě na jednu povinnost. A tou je vyřízení víza, které může nabývat odlišných podob. Dále je lepší mít s sebou zpáteční
Více informací
Očkování do Keni
Povinné očkování není v Keni vyžadováno. Existuje ale jeden výjimečný případ, kdy byste jej neměli podceňovat. A to hlavně v situaci, kdy přijíždíte do Keni ze země s výskytem žluté zimnice. V takovém případě je nutné tímto očkováním disponovat. Jsou tu ale samozřejmě doporučená očkování, která j
Více informací