Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Secrets Papagayo Costa Rica
Zobrazit volné termíny (0)

Secrets Papagayo Costa Rica

Termíny

O hotelu Secrets Papagayo Costa Rica

Poloha hotelu

Secrets Papagayo Costa Rica stojí přímo u písečné pláže s tmavým vulkanickým pískem a je obklopen horami. Transfer z letiště San José cca 4 hodiny nebo možnost přeletu ze San José do Liberie a tranfser cca 30 min. Kvalitní hotel Secrets Papagayo Costa Rica se nachází v nádherné přírodě, vhodné pro klidnou a romantickou dovolenou. Hotel je určen pouze pro dospělé.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstuní hala s recepcí, 4 restaurace a la carte, hlavní bufetová restaurace, 5 barů, SPA, bazén s lehátky a slunečníky, fitness, minimarket. Služby za poplatek: procedury a masáže ve SPA, vybrané vodní sporty.

Ubytování

K dispozici jsou luxusně a příjemně zařízené pokoje v několika kategoriích, základní cena s výhledem do zahrady, za příplatek výhled na moře nebo bungalovy, klimatizace, koupelna, TV, telefon, WiFi, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, varná konvice, žehlička, Ipod dock.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, neomezenou konzumaci nápojů po celý den - nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, vybrané dovozové nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů, možnost návštěvy restaurace a la carte, občerstvení během dne, denně doplněný minibar, animační a sportovní programy.

Služby

Hosté mohou využít procedury a masáže ve SPA, vybrané vodní sporty. V hotelu jsou pořádány animační a sportovní programy.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
29°C
Teplota vzduchu
20°C
8,9Skvělé
Rezidence Patrizia Da– Cupra Marittima
Itálie - Marche
7,9Dobré
Apartmánový Dům Irene
Řecko - Karpathos

Průvodce Kostarika

Počasí v Kostarice
Kostarika je státem ležícím v tropickém podnebném pásmu, což je zárukou poměrně vysokých celoročních teplot. Vzhledem k tomu, že se v zemi střídá období sucha a dešťů, je zapotřebí rozmýšlet o tom, kdy budete plánovat svou cestu. Chcete-li natrefit na příjemné počasí v Kostarice, pak vyrazte v obdob
Více informací
Měna v Kostarice
Pozor si dejte především při používání bankovek vyšší nominální hodnoty. V zemi dochází často k pašování peněz, takže se může stát, že byste obdrželi falešnou bankovku. A vzhledem k tomu, že většina obchodníků je při placení velice bedlivá, mohli byste se dostat do problémů. Proto je vhodné používat
Více informací
Vízum do Kostariky 2024 - jaké doklady potřebuji
Hlavním a nepostradatelným dokladem při cestě na Kostariku je samozřejmě cestovní pas. Ten by měl být ještě 6 měsíců po plánovaném opuštění země a musí jím disponovat nejenom dospělé osoby, ale také děti. Pokud jde o vízum, tomu se celkem bez problému vyhnete, pakliže v zemi budete trávit maximálně
Více informací