• Ibis Centrum
  • Ibis Centrum
  • Ibis Centrum
  • Ibis Centrum
  • Ibis Centrum
  • Ibis Centrum
  • Ibis Centrum
  • Ibis Centrum
  • Ibis Centrum
  • Ibis Centrum

Termíny

O hotelu Ibis Centrum

Poloha hotelu

Ibis Budapest Centrum je situován pouhých 50 metrů od stanice metra Kálvin tér (na lince 3 a 4) a 300 metrů od maďarského národního muzea. Hostům nabízí bezplatné Wi-Fi a také zahradní terasu. Tramvajové linky 47, 48 a 49 staví jen 50 metrů od hotelu.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří nonstop recepce, soukromé parkování za poplatek, wifi v celém hotelu zdarma, půjčovna kol a hlídání dětí za poplatek, bar, úschovna zavazadel, obchody v hotelu, zvuková izolace, výtah a trezor. Domácí zvířata jsou povolena za poplatek.

Ubytování

Pokoj s lůžky v novém stylu 'Sweet bed by IBIS' je praktický a pohodlný, s veškerým potřebným vybavením: pohodlné dvojlůžko, psací stůl, WIFI zdarma, TV, satelitní vysílání, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušeč vlasů.

Stravování

Snídaně. V nepřetržitě otevřeném baru si můžete dát lehká jídla a nejrůznější nápoje. Budapest Centrum Ibis také stojí jen pár kroků od celé řady restaurací a kaváren.

Služby

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Soukromé parkování je možné za příplatek v areálu hotelu (rezervace nutná). Hotel se nachází v těsném sousedství Národního muzea (Nemzeti Múzeum), na 5 minut chůze od věhlasné ulice Váci utca, v obchodním a kulturním centru města.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
9,3Výjimečné
Hotel Millennium
Maďarsko - Budapešť
4,1Dobré
Danubius Health Spa Resort
Maďarsko - Budapešť

Průvodce Maďarsko

Počasí v Maďarsku
Počasí v Maďarsku lze s naprostou jistotou přirovnat k tomu, jaké panuje v České republice. To znamená přiměřeně teplá léta a žádné extrémní zimy. Dokazují to i průměrné teploty v daných ročních obdobích. Například v létě se díky kontinentálnímu podnebí můžete těšit na teploty přesahující hranici 30
Více informací
Měna v Maďarsku
Při návštěvě restaurací neopomínejte na to, že slušností je nechat spropitné ve výši 10 – 15 % z útraty. To platí nejenom v restauracích, ale také například u řidičů taxi služeb, v kadeřnictví nebo v kosmetických salonech. Dostupnost bankomatů Bankomaty jsou velice často vyhledávaným zdrojem m
Více informací
Vízum do Maďarska 2024 - jaké doklady potřebuji
Cestování do Maďarska není rozhodně spojeno s žádným vízem, ba naopak. Vzhledem k tomu, že je Maďarsko nedílnou součástí Evropské unie, vyhnete se složitému papírování. Do země lze vycestovat buď s cestovním pasem nebo občanským průkazem. Stačí jeden z těchto dokladů platný po celou dobu pobytu v ze
Více informací