Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

  • Thermal
  • Thermal
  • Thermal

Termíny

Hodnocení
2,5
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Thermal

Poloha hotelu

Thermal Hotel se nachází ve městě Harkány. Nabízí různá lázeňská zařízení a krytý a léčebný venkovní bazén. Lázně Harkány jsou městem léčebné vody. Rozkládá se v sousedství města Pécs na jihu Maďarska. Zdejší léčebná voda je unikátní složením a účinky. Léčebnou vodu s vysokým obsahem sulfidu karbonylu, která vyvěrá z hlubiny 62 stupňů horká, si návštěvník může užívat ve formě vanových koupelí i v bazénu.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vnitřní léčebný a plavecký bazén a venkovní plavecký bazén, fitness a tělocvična. Dál potom sauna, jacuzzi, sluneční terasa. Najdete zde také hotelovou restauraci.

Ubytování

Nově vybavené pokoje s příslušenstvím, možností přistýlky, televize, minibar, fén, telefon, balkon. Klimatizace za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetový stolů. V restauraci Thermal Hotelu Harkany se podávají pokrmy maďarské a mezinárodní kuchyně s nabídkou vynikajících vín z historické vinařské oblasti Villány. Pivní zahrádka je otevřena od května do října a podávají se zde grilované a pečené místní speciality.

Služby

Lázeňský areál zahrnuje krytý léčebný termální bazén s vysokým obsahem síry za příplatek. K dispozici je bezplatné parkování před hotelem nebo za příplatek na soukromém parkovišti. Bazén, sauna a vířivka jsou zdarma k dispozici od 8:00 do 20:00.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 4 uživatelé
2,5Dobré
Hodnocení
2,5
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
8,7Skvělé
Marietta
Řecko - Zakynthos
8,7Skvělé
Hotel Poseidon
Řecko - Zakynthos

Průvodce Maďarsko

Počasí v Maďarsku
Počasí v Maďarsku lze s naprostou jistotou přirovnat k tomu, jaké panuje v České republice. To znamená přiměřeně teplá léta a žádné extrémní zimy. Dokazují to i průměrné teploty v daných ročních obdobích. Například v létě se díky kontinentálnímu podnebí můžete těšit na teploty přesahující hranici 30
Více informací
Měna v Maďarsku
Při návštěvě restaurací neopomínejte na to, že slušností je nechat spropitné ve výši 10 – 15 % z útraty. To platí nejenom v restauracích, ale také například u řidičů taxi služeb, v kadeřnictví nebo v kosmetických salonech. Dostupnost bankomatů Bankomaty jsou velice často vyhledávaným zdrojem m
Více informací
Vízum do Maďarska 2024 - jaké doklady potřebuji
Cestování do Maďarska není rozhodně spojeno s žádným vízem, ba naopak. Vzhledem k tomu, že je Maďarsko nedílnou součástí Evropské unie, vyhnete se složitému papírování. Do země lze vycestovat buď s cestovním pasem nebo občanským průkazem. Stačí jeden z těchto dokladů platný po celou dobu pobytu v ze
Více informací