Last minute dovolená - Slevy až -60 %

  • Hotel Forrás
  • Hotel Forrás
  • Hotel Forrás
  • Hotel Forrás
  • Hotel Forrás
  • Hotel Forrás
  • Hotel Forrás
  • Hotel Forrás
  • Hotel Forrás
  • Hotel Forrás

Termíny

Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Hotel Forrás

Poloha hotelu

Hotel Forrás se nachází ve městě Harkány, 200 metrů od termálních lázní. Hotel stojí 1 km od autobusové zastávky. K hradu Siklós je to 6 km. Pécs leží 26 km daleko. Na místě lze parkovat zdarma.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří restaurace s terasou, společenská místnost, uzavřené parkoviště ve dvoře, garáž (za poplatek), možnost masáží za poplatek, zahrada s posezením, WIFI (za poplatek), pedikúra.

Ubytování

Ve všech pokojích je posezení, kabelová TV s plochou obrazovkou, lednice a koupelna se sprchovým koutem a županem. U některých je také balkon.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídaně formou bufetu a večeře formou výběru ze 3 menu o 3 chodech (výběr z maďarské i české kuchyně). Možnost zajištění vegetariánské stravy či stravy pro diabetiky (nutno rezervovat v CK).

Služby

Velmi pěkný lázeňský areál s rozlohou cca 1.350 m2 se nachází přímo v centru Harkán. Lázně jsou rozděleny na 2 části - rekreační část a léčebnou část. V rekreační části jsou návštěvníkům k dispozici 2 venkovní bazény (26-32°C), léčebný bazén (33-35°C), malý whirlpool, plavecký bazén (22-26°C)a oddělená plocha pro nudisty. Dětem je k dispozici tobogán (platí se na místě), brouzdaliště a dětské hřiště. Léčebná část návštěvníkům nabízí polokrytý bazén (36°C), venkovní a vnitřní bazén (38°C)a wellness centrum - whirlpool (1x velký, 2x malý), jacuzzi, finská sauna a parní lázeň.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 56 uživatelů
4,4Dobré
Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
4,5Dobré
Mosonmagyaróvár
Nejbližší termín:20. 6. 2024 - 22. 6. 2024
6 190 Kč
Maďarsko - Termální Lázně
4,1Dobré
Arborétum
Nejbližší termín:17. 8. 2024 - 24. 8. 2024
6 860 Kč
Maďarsko - Termální Lázně

Průvodce Maďarsko

Počasí v Maďarsku
Počasí v Maďarsku lze s naprostou jistotou přirovnat k tomu, jaké panuje v České republice. To znamená přiměřeně teplá léta a žádné extrémní zimy. Dokazují to i průměrné teploty v daných ročních obdobích. Například v létě se díky kontinentálnímu podnebí můžete těšit na teploty přesahující hranici 30
Více informací
Měna v Maďarsku
Při návštěvě restaurací neopomínejte na to, že slušností je nechat spropitné ve výši 10 – 15 % z útraty. To platí nejenom v restauracích, ale také například u řidičů taxi služeb, v kadeřnictví nebo v kosmetických salonech. Dostupnost bankomatů Bankomaty jsou velice často vyhledávaným zdrojem m
Více informací
Vízum do Maďarska 2024 - jaké doklady potřebuji
Cestování do Maďarska není rozhodně spojeno s žádným vízem, ba naopak. Vzhledem k tomu, že je Maďarsko nedílnou součástí Evropské unie, vyhnete se složitému papírování. Do země lze vycestovat buď s cestovním pasem nebo občanským průkazem. Stačí jeden z těchto dokladů platný po celou dobu pobytu v ze
Více informací