Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Hotel Park Inn Zalakaros
Zobrazit volné termíny (0)

Hotel Park Inn Zalakaros

Termíny

Hodnocení
8,7
Ubytování
8,3
Strava
9,2
Okolí
8,7
Cena
9
Vybavení hotelu
Klimatizace Vnější bazén Vnitřní bazén Dětský koutek Tenis Fitness Bar

O hotelu Hotel Park Inn Zalakaros

Poloha hotelu

Park Inn by Radisson je přímo propojený s lázeňským a wellness centrem v Sárváru, které se může pochlubit vnitřní a venkovní vodní plochou o velikosti 5 000 m². Hotel nabízí klimatizované pokoje, skvělou kuchyni a bezplatné Wi-Fi. Během 5 minut lze od hotelu dojít do centra Sárváru a zámek Nádasdy je vzdálený jen 1 km.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří lobby bar, restaurace, kavárna, směnárna, dětský koutek s hernou pro větší deti, kongresové centrum a další.

Ubytování

Většina pokojů je s balkonem. Všechny pokoje s koupelnou, WC, malou ledničkou, Wi-Fi nebo LAN připojením, klimatizací, SAT TV. Některé pokoje jsou po renovaci (není možné garantovat nebo si připlatit a tento typ pokoje).

Stravování

Polopenze zahrnuje snídaně i večeře formou bufetu. V restauraci La Caraffa můžete začít den bohatou snídaní formou bufetu, k obědu si dát výborné 3chodové menu a večeři si vybrat z večerního bufetu.

Služby

Lázeňské a wellness centrum nabízí zdarma vířivku, fitness zařízení a rodinné centrum s vířivkou a bazénem s vlnami a 3 skluzavkami. Za příplatek si můžete objednat tradiční a dálnovýchodní masáže, stejně jako kosmetická ošetření. Na nejmenší hosty zde čeká centrum Baby World s dětskou kuchyňkou, přebalovacím pultem a místností na spaní.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 11 uživatelů
8,7Skvělé
Hodnocení
8,7
Ubytování
8,3
Strava
9,2
Okolí
8,7
Cena
9
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
9,6Výjimečné
Hotel Park Inn Zalakaros
Maďarsko - Zalakaros

Průvodce Maďarsko

Počasí v Maďarsku
Počasí v Maďarsku lze s naprostou jistotou přirovnat k tomu, jaké panuje v České republice. To znamená přiměřeně teplá léta a žádné extrémní zimy. Dokazují to i průměrné teploty v daných ročních obdobích. Například v létě se díky kontinentálnímu podnebí můžete těšit na teploty přesahující hranici 30
Více informací
Měna v Maďarsku
Při návštěvě restaurací neopomínejte na to, že slušností je nechat spropitné ve výši 10 – 15 % z útraty. To platí nejenom v restauracích, ale také například u řidičů taxi služeb, v kadeřnictví nebo v kosmetických salonech. Dostupnost bankomatů Bankomaty jsou velice často vyhledávaným zdrojem m
Více informací
Vízum do Maďarska 2024 - jaké doklady potřebuji
Cestování do Maďarska není rozhodně spojeno s žádným vízem, ba naopak. Vzhledem k tomu, že je Maďarsko nedílnou součástí Evropské unie, vyhnete se složitému papírování. Do země lze vycestovat buď s cestovním pasem nebo občanským průkazem. Stačí jeden z těchto dokladů platný po celou dobu pobytu v ze
Více informací