Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Bubu Island Resort
Zobrazit volné termíny (0)

Bubu Island Resort

  • Bubu Island Resort
  • Bubu Island Resort
  • Bubu Island Resort
  • Bubu Island Resort
  • Bubu Island Resort
  • Bubu Island Resort
  • Bubu Island Resort
  • Bubu Island Resort

Termíny

O hotelu Bubu Island Resort

Poloha hotelu

Bubu Resort se nachází na ostrově Perhentian, 21 km od pobřeží Terengganu. Rezort se nachází podél Long Beach a nabízí řadu vodních sportů. Objednat si můžete také masáže. Z mola Kuala Besut se dostanete do rezortu za 35 minut plavby lodí a cesta z letiště Kuala Terenggannu do Kuala Besut trvá 2 hodiny jízdy autem.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří bar a restaurace s vynikající mezinárodní i místní kuchyní (nabízí časté barbecue), kvalitní potápěčské centrum, internet, masážní služby, lehátka na pláži zdarma.

Ubytování

Všechny pokoje mají balkon a bezpečnostní schránku, některé mají výhled do zahrady. Součástí všech pokojů je vlastní koupelna s toaletními potřebami.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře za příplatek. V restauraci Santai se podávají pokrmy místní a západní kuchyně spolu s mořskými plody a restaurace Mahi-Mahi nabízí stravování formou bufetu. V restauraci Bubu Terrace jsou k dispozici alkoholické a nealkoholické nápoje.

Služby

Hosté se v rezortu mohou věnovat řadě aktivit jako je jízda na kajaku, šnorchlování nebo si odpočinout na venkovním slunečném posezení. Plavby při západu slunce a výlety po ostrovech mohou být zorganizovány na turistických informacích přímo v rezortu. Ve společných prostorách rezortu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
29.9°C
Teplota vzduchu
27°C
8,6Skvělé
Miranda
Řecko - Zakynthos
8,3Skvělé
Penzion Margarita
Bulharsko - Primorsko

Průvodce Malajsie

Počasí v Malajsii
Počasí v Malajsii je spojeno s tropy, které jsou znatelné především u pobřeží a v nížinách. Vysoká tepla a velká vlhkost, která mimochodem nahrává deštným pralesům. Příjemné na Malajsii je to, že je její průměrné celoroční teploty se pohybují mezi 26 °C až 31 °C, takže nikdy vám nebude zima. A to an
Více informací
Vízum do Malajsie 2024 - jaké doklady potřebuji
Cesta do Malajsie bude pro české turisty spojena s jednou velice příjemnou záležitostí. Využít můžete bezvízový styk, který má platnost dokonce až tři měsíce v rámci turistického pobytu. Jediným potřebným dokladem je samozřejmě platný cestovní pas. Ten by vám měl platit alespoň 6 měsíců ode dne návr
Více informací
Očkování do Malajsie
Malajsie je zemí bez povinného očkování. Takže při vstupu do země se nemusíte zaobírat ničím podobným. Jde však o exotickou destinaci, takže je vhodné zvážit alespoň doporučená očkování, mezi která určitě patří očkování proti žloutence typu A, žloutence typu B a břišnímu tyfu. Očkování proti tetanu
Více informací