Federal Villa Beach Resort Langkawi - Adults Only - Malajsie, Langkawi | cKlub.cz
Federal Villa Beach Resort Langkawi - Adults Only
Zobrazit volné termíny (0)

Federal Villa Beach Resort Langkawi - Adults Only

Termíny

O hotelu Federal Villa Beach Resort Langkawi - Adults Only

Poloha hotelu

Federal Villa Beach Resort se nachází u pláže Tengah na ostrově Langkawi a nabízí pokoje s koupelnou, 4 stravovací zařízení, 2 bazény i bezplatné parkoviště. Resort stojí 15 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Langkawi a 45 minut plavby trajektem od města Kuala Perlis.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří několik restaurací s mezinárodní kuchyní a místními specialitami, bar, masáže, vířivka, 2 bazény, posilovna, dětský klub, dětské hřiště, konferenční centrum, obchody se suvenýry, půjčovna automobilů.

Ubytování

Federal Villa Beach Resort Langkawi poskytuje klimatizované pokoje s TV, příslušenstvím pro přípravu čaj i kávy, koupelnou a teplou sprchou.

Stravování

Snídaně formou bufetu. V restauraci Lagenda jsou podávány čerstvé plody moře a mezinárodní jídla formou bufetu. K dispozici je také plážový bar Tropical, bar Sunset u bazénu a salon Matahari, do kterých můžete zajít na lehké občerstvení a osvěžující nápoje.

Služby

Resort má také tenisový kurt, venkovní bazén a krytý bazén vyhrazený pro ženy. Ve wellness centru Amoaras Relaxation Spa si můžete dopřávat tradiční balijské masáže i další procedury. Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma. Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
29.2°C
Teplota vzduchu
27°C

Průvodce Malajsie

Počasí v Malajsii
Počasí v Malajsii je spojeno s tropy, které jsou znatelné především u pobřeží a v nížinách. Vysoká tepla a velká vlhkost, která mimochodem nahrává deštným pralesům. Příjemné na Malajsii je to, že je její průměrné celoroční teploty se pohybují mezi 26 °C až 31 °C, takže nikdy vám nebude zima. A to an
Více informací
Vízum do Malajsie 2022 - jaké doklady potřebuji
Cesta do Malajsie bude pro české turisty spojena s jednou velice příjemnou záležitostí. Využít můžete bezvízový styk, který má platnost dokonce až tři měsíce v rámci turistického pobytu. Jediným potřebným dokladem je samozřejmě platný cestovní pas. Ten by vám měl platit alespoň 6 měsíců ode dne návr
Více informací
Očkování do Malajsie
Malajsie je zemí bez povinného očkování. Takže při vstupu do země se nemusíte zaobírat ničím podobným. Jde však o exotickou destinaci, takže je vhodné zvážit alespoň doporučená očkování, mezi která určitě patří očkování proti žloutence typu A, žloutence typu B a břišnímu tyfu. Očkování proti tetanu
Více informací