The Datai Langkawi - Malajsie, Langkawi | cKlub.cz
The Datai Langkawi
Zobrazit volné termíny (0)

The Datai Langkawi

Termíny

Vybavení hotelu
Fitness Tenis Minibar, Bar Vnější bazén
Umístění hotelu
Doba letu z Prahy: %1 h 12 km Vzdálenost od centra města 100 m Vzdálenost od pláže

O hotelu The Datai Langkawi

Poloha hotelu

The Datai Langkawi se nachází na ostrově Langkawi a nabízí soukromou pláž, luxusní ubytování s bezplatným Wi-Fi, golfové hřiště a dobře vybavené wellness s bazénem. The Datai leží 10 minut jízdy od mezinárodního letiště Langkawi. Golfové hřiště Els Club Teluk Datai je vzdálené 5 minut jízdy od hotelu.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří klimatizace, 4 restaurace, bar, 3 bazény (jeden jen pro dospělé), SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, tenis, boutique, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, půjčovna CD/DVD.

Ubytování

The Datai Langkawi má pokoje s obývací částí, soukromým balkonem a výhledem na tropickou krajinu. Ve vlastní koupelně hosté najdou šatnu a vanu.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze formou á la carte. Gulai House je restaurace pod širým nebem, kousek od hotelu v deštném pralese, podávající malajské a indické pokrmy. Restaurace Dining Room podává západní a místní speciality, zatímco restaurace Pavilion servíruje venku thajskou kuchyni.

Služby

Hotelové lázně nabízí masáže a tělové procedury. Hosté zde mohou využívat horská kola zdarma. Hosté mají přístup do fitness centra a 2 tenisových kurtů v klubu Els Club Teluk Datai, který je vzdálený 5 minut jízdy.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
29.9°C
Teplota vzduchu
27°C

Průvodce Malajsie

Počasí v Malajsii
Počasí v Malajsii je spojeno s tropy, které jsou znatelné především u pobřeží a v nížinách. Vysoká tepla a velká vlhkost, která mimochodem nahrává deštným pralesům. Příjemné na Malajsii je to, že je její průměrné celoroční teploty se pohybují mezi 26 °C až 31 °C, takže nikdy vám nebude zima. A to an
Více informací
Vízum do Malajsie 2022 - jaké doklady potřebuji
Cesta do Malajsie bude pro české turisty spojena s jednou velice příjemnou záležitostí. Využít můžete bezvízový styk, který má platnost dokonce až tři měsíce v rámci turistického pobytu. Jediným potřebným dokladem je samozřejmě platný cestovní pas. Ten by vám měl platit alespoň 6 měsíců ode dne návr
Více informací
Očkování do Malajsie
Malajsie je zemí bez povinného očkování. Takže při vstupu do země se nemusíte zaobírat ničím podobným. Jde však o exotickou destinaci, takže je vhodné zvážit alespoň doporučená očkování, mezi která určitě patří očkování proti žloutence typu A, žloutence typu B a břišnímu tyfu. Očkování proti tetanu
Více informací