Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Bay View Beach Resort
Zobrazit volné termíny (0)

Bay View Beach Resort

Termíny

O hotelu Bay View Beach Resort

Poloha hotelu

Bayview Beach Resort se nachází u pláže Batu Ferringhi v malajském státu Penang. Nabízí pokoje s balkonem orientovaným k horám nebo k moři, venkovní bazén, restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Bayview Beach Resort leží 20 minut jízdy od oblasti Georgetown zapsané na seznamu UNESCO a 45 minut jízdy autem od mezinárodního letiště v Penangu.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří 4 bazény (2 z toho s částí pro děti) s vířivkami, fitness centrum, wifi, plážové sporty, nemotorizované vodní sporty, dětské hřiště, volejbal.

Ubytování

Pokoje v The Bayview Beach mají obývací část, koupelnu, TV, minibar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, žehličku a žehlicí prkno.

Stravování

Bufetové snídaně. Najíst se můžete v restauraci Mistral Euro-Oriental. La Verandah Coffee House nabízí místní i mezinárodní kuchyni a vegetariánské pokrmy formou bufetu.

Služby

Hosté si mohou zacvičit ve fitness centru nebo zajít na masáže do Mandare Spa. The Bayview Beach Resort má také knihovnu a tenisové kurty. Můžete zde provozovat řadu volnočasových aktivit, včetně potápění, jízdy na kole či rybaření.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
29.9°C
Teplota vzduchu
27°C

Průvodce Malajsie

Počasí v Malajsii
Počasí v Malajsii je spojeno s tropy, které jsou znatelné především u pobřeží a v nížinách. Vysoká tepla a velká vlhkost, která mimochodem nahrává deštným pralesům. Příjemné na Malajsii je to, že je její průměrné celoroční teploty se pohybují mezi 26 °C až 31 °C, takže nikdy vám nebude zima. A to an
Více informací
Vízum do Malajsie 2024 - jaké doklady potřebuji
Cesta do Malajsie bude pro české turisty spojena s jednou velice příjemnou záležitostí. Využít můžete bezvízový styk, který má platnost dokonce až tři měsíce v rámci turistického pobytu. Jediným potřebným dokladem je samozřejmě platný cestovní pas. Ten by vám měl platit alespoň 6 měsíců ode dne návr
Více informací
Očkování do Malajsie
Malajsie je zemí bez povinného očkování. Takže při vstupu do země se nemusíte zaobírat ničím podobným. Jde však o exotickou destinaci, takže je vhodné zvážit alespoň doporučená očkování, mezi která určitě patří očkování proti žloutence typu A, žloutence typu B a břišnímu tyfu. Očkování proti tetanu
Více informací