Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Berjaya Tioman Beach Resort
Zobrazit volné termíny (0)

Berjaya Tioman Beach Resort

  • Berjaya Tioman Beach Resort
  • Berjaya Tioman Beach Resort
  • Berjaya Tioman Beach Resort

Termíny

O hotelu Berjaya Tioman Beach Resort

Poloha hotelu

Berjaya Tioman Beach Resort se nachází na ostrově Tioman. Nabízí 2 restaurace, venkovní bazén, Wi-Fi zdarma ve společných prostorách a ubytování v chatách postavených v malajském stylu s výhledem na moře nebo do zahrady. Z krásného 18jamkového golfového hřiště se může kochat výhledem na moře a deštný prales. Berjaya Tioman Resort se nachází 1 hodinu a 30 minut plavby trajektem z přístaviště Mersing nebo z přístaviště Tanjung Gemok.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří 5 restaurací a barů bazén wellness fi tness centrum 4 tenisové kurty konferenční místnost pro 400 osob.

Ubytování

Chaty jsou prostorné a mají dřevěnou podlahu a nábytek, klimatizaci, soukromý balkon, kabelovou TV a příslušenství pro přípravu kávy a čaje.

Stravování

Snídaně formou bufetu. V restauraci Sri Nelayan se podávají malajské a mezinárodní speciality. Restaurace Coriander Seeds je otevřená na večeři. Nápoje a lehké občerstvení si můžete dopřát v bazénovém baru nebo v baru na pláži.

Služby

Hosté si mohou zacvičit ve fitness centru nebo si vybrat z nabídky procedur ve wellness centru Taaras. Na místě jsou k dispozici tenisové kurty a herna.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
29.9°C
Teplota vzduchu
27°C

Průvodce Malajsie

Počasí v Malajsii
Počasí v Malajsii je spojeno s tropy, které jsou znatelné především u pobřeží a v nížinách. Vysoká tepla a velká vlhkost, která mimochodem nahrává deštným pralesům. Příjemné na Malajsii je to, že je její průměrné celoroční teploty se pohybují mezi 26 °C až 31 °C, takže nikdy vám nebude zima. A to an
Více informací
Vízum do Malajsie 2024 - jaké doklady potřebuji
Cesta do Malajsie bude pro české turisty spojena s jednou velice příjemnou záležitostí. Využít můžete bezvízový styk, který má platnost dokonce až tři měsíce v rámci turistického pobytu. Jediným potřebným dokladem je samozřejmě platný cestovní pas. Ten by vám měl platit alespoň 6 měsíců ode dne návr
Více informací
Očkování do Malajsie
Malajsie je zemí bez povinného očkování. Takže při vstupu do země se nemusíte zaobírat ničím podobným. Jde však o exotickou destinaci, takže je vhodné zvážit alespoň doporučená očkování, mezi která určitě patří očkování proti žloutence typu A, žloutence typu B a břišnímu tyfu. Očkování proti tetanu
Více informací