Sunny Coast Resort & Spa
Zobrazit volné termíny (0)

Sunny Coast Resort & Spa

Termíny

Hodnocení
0
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
Vybavení hotelu
Dětský bazén Bar Vnitřní bazén Vnější bazén Klimatizace Půjčovna kol
Umístění hotelu
Teplota moře Teplota vzduchu 50 m Vzdálenost od pláže Doba letu z Prahy: %1 h

O hotelu Sunny Coast Resort & Spa

Poloha hotelu

Nachází se ve městě Qawra, v jedné z nejkrásnějších zátok na ostrově Malta. Rezort má nádherný výhled na záliv, Středozemní moře a maltské ostrovy. Možnost nákupů a návštěvy restaurací a barů u hotelu (cca 100 m). Přístav s možností trajektu na ostrov Gozo a Comino cca 8 km. Autobusová zastávka před hotelem.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, výtahy, internetový koutek (za poplatek), restaurace a bar. V restauraci se podává lahodná směs jídel maltské a středomořské kuchyně. Útulný hotelový bar je ideálním místem, kde si u sklenky můžete popovídat s přáteli. Dále minimarket. Odpočívat můžete na soukromé pláži, v bazénech (vnitřním či venkovním) nebo v jedné ze 4 vířivek. Ve venkovním areálu naleznete bazén s mořskou vodou a sluneční terasu, snack bar u bazénu a samostatný dětský bazén. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování

Komplex Sunny Coast nabízí moderní apartmány s možností vlastního stravování. Všechny mají soukromý balkon. Všechny apartmány jsou moderně zařízené a mají kuchyňský kout a balkon.

Stravování

Bez stravy, se snídaní nebo polopenzí. Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře s možností výběru z menu o 3 chodech.

Služby

Na místě najdete široké zázemí, které zahrnuje volnočasové a fitness centrum a squashový kurt. Můžete si odpočinout na soukromé pláži, v bazénech (k dispozici je krytý i venkovní) nebo v jedné ze 3 vířivek. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 0 uživatelů
0Dobré
Hodnocení
0
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
15.5°C
Teplota vzduchu
12°C
8,3Skvělé
Dolmen Resort
Nejbližší termín:7. 3. 2020 - 14. 3. 2020
12 990 Kč
Malta - Bugibba a Qawra
7,9Dobré
Il Palazzin Hotel
Nejbližší termín:29. 5. 2020 - 5. 6. 2020
19 451 Kč
Malta - Bugibba a Qawra

Průvodce Malta

Počasí na Maltě
Na Maltě převládá celoročně velice hřejivé podnebí. Nejteplejší jsou samozřejmě léta od května do října, kdy v hlavní sezóně stoupají teploty přes 30 °C až 34 °C. Je však pravdou, že vlivem okolního mo
Více informací
Vízum na Maltu 2020 - jaké doklady potřebuji
Na Maltu můžete vycestovat jen se základními doklady. Vzhledem k tomu, že Malta je nedílnou součástí schengenského prostoru, pak vám k její návštěvě bude stačit platný cestovní pas nebo platný občanský
Více informací
Očkování na Maltu
Malta po svých návštěvnících nevyžaduje žádné povinné očkování. Jedinou výjimkou může být pouze to, kdybyste na ostrov přicestovali ze země s výskytem žluté zimnice, pak je pravděpodobné, že by p
Více informací