Comino

Termíny

Hodnocení
8,2
Ubytování
8
Strava
8,6
Okolí
8,2
Cena
8
Vybavení hotelu
Umístění hotelu

O hotelu Comino

Poloha hotelu

Comino Hotel se nachází přímo na soukromé pláži v zálivu Saint Nicholas na nejmenším maltském ostrově. Může se pochlubit venkovním bazénem a 2 terasami. Některé pokoje mají buď výhled na moře, nebo do zahrady.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí a trezory k pronajmutí, TV místnost, klimatizovaná nekuřácká restaurace, jídelna v blízkosti bungalovů, kde se podávají snídaně (večeře se servírují v restauraci), bar a boutique. Venkovní areál nabízí 2 bazény s mořskou vodou (jeden u hotelu, druhý u bungalovů) a oddělený dětský bazén. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování

Klimatizované pokoje mají klasický nábytek a interiér i dlážděnou podlahu. Patří k nim také vlastní koupelna s vanou nebo sprchou.

Stravování

Hotel Comino připravuje každé ráno sladkou i slanou snídani formou bufetu, která se podává v jídelně. Hotelová restaurace připravuje jídla mezinárodní kuchyně, ale lze zajistit i speciální menu. K dispozici je také snack bar.

Služby

Na lehátku u bazénu můžete relaxovat nebo si zaplavat v křišťálově čistých vodách zátoky. Tenisový kurt a masáže jsou k dispozici za příplatek. Internetový koutek za poplatek.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 37 uživatelů
8,2Skvělé
Hodnocení
8,2
Ubytování
8
Strava
8,6
Okolí
8,2
Cena
8
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25.7°C
Teplota vzduchu
24°C
8,8Skvělé
Zoraida Park And Garden Resort
Španělsko - Costa de Almeria
8,9Skvělé
Sentido Bilyana Beach
Bulharsko - Nesebar

Průvodce Malta

Počasí na Maltě
Na Maltě převládá celoročně velice hřejivé podnebí. Nejteplejší jsou samozřejmě léta od května do října, kdy v hlavní sezóně stoupají teploty přes 30 °C až 34 °C. Je však pravdou, že vlivem okolního moře jsou tato vedra příjemně snesitelná. Na druhou stranu budete mít jistotu, že vám v tomto období
Více informací
Vízum na Maltu 2020 - jaké doklady potřebuji
Na Maltu můžete vycestovat jen se základními doklady. Vzhledem k tomu, že Malta je nedílnou součástí schengenského prostoru, pak vám k její návštěvě bude stačit platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz. Stačí, když u sebe budete mít jeden z těchto dokladů. Cestovní doklady pro nejmenší
Více informací
Očkování na Maltu
Malta po svých návštěvnících nevyžaduje žádné povinné očkování. Jedinou výjimkou může být pouze to, kdybyste na ostrov přicestovali ze země s výskytem žluté zimnice, pak je pravděpodobné, že by po vás mohli úředníci vyžadovat mezinárodní očkovací průkaz. Jako doporučené očkování je mnohdy uváděná žl
Více informací