Comino

Termíny

Hodnocení
8,2
Ubytování
8
Strava
8,6
Okolí
8,2
Cena
8
Vybavení hotelu
Umístění hotelu

O hotelu Comino

Poloha hotelu

Comino Hotel se nachází přímo na soukromé pláži v zálivu Saint Nicholas na nejmenším maltském ostrově. Může se pochlubit venkovním bazénem a 2 terasami. Některé pokoje mají buď výhled na moře, nebo do zahrady.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí a trezory k pronajmutí, TV místnost, klimatizovaná nekuřácká restaurace, jídelna v blízkosti bungalovů, kde se podávají snídaně (večeře se servírují v restauraci), bar a boutique. Venkovní areál nabízí 2 bazény s mořskou vodou (jeden u hotelu, druhý u bungalovů) a oddělený dětský bazén. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování

Klimatizované pokoje mají klasický nábytek a interiér i dlážděnou podlahu. Patří k nim také vlastní koupelna s vanou nebo sprchou.

Stravování

Hotel Comino připravuje každé ráno sladkou i slanou snídani formou bufetu, která se podává v jídelně. Hotelová restaurace připravuje jídla mezinárodní kuchyně, ale lze zajistit i speciální menu. K dispozici je také snack bar.

Služby

Na lehátku u bazénu můžete relaxovat nebo si zaplavat v křišťálově čistých vodách zátoky. Tenisový kurt a masáže jsou k dispozici za příplatek. Internetový koutek za poplatek.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 37 uživatelů
8,2Skvělé
Hodnocení
8,2
Ubytování
8
Strava
8,6
Okolí
8,2
Cena
8
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
16.3°C
Teplota vzduchu
15°C
9,2Výjimečné
Iberostar Club Boa Vista
Nejbližší termín:7. 4. 2020 - 18. 4. 2020
30 790 Kč
Kapverdské ostrovy - Ostrov Boavista
9,1Výjimečné
Oa Salinas Sea
Nejbližší termín:10. 4. 2020 - 25. 4. 2020
36 750 Kč
Kapverdské ostrovy - Ostrov Sal

Průvodce Malta

Počasí na Maltě
Na Maltě převládá celoročně velice hřejivé podnebí. Nejteplejší jsou samozřejmě léta od května do října, kdy v hlavní sezóně stoupají teploty přes 30 °C až 34 °C. Je však pravdou, že vlivem okolního mo
Více informací
Vízum na Maltu 2020 - jaké doklady potřebuji
Na Maltu můžete vycestovat jen se základními doklady. Vzhledem k tomu, že Malta je nedílnou součástí schengenského prostoru, pak vám k její návštěvě bude stačit platný cestovní pas nebo platný občanský
Více informací
Očkování na Maltu
Malta po svých návštěvnících nevyžaduje žádné povinné očkování. Jedinou výjimkou může být pouze to, kdybyste na ostrov přicestovali ze země s výskytem žluté zimnice, pak je pravděpodobné, že by p
Více informací