Tulip Inn Oasis - Maroko, Agadir | cKlub.cz

Tulip Inn Oasis

  • Tulip Inn Oasis
  • Tulip Inn Oasis
  • Tulip Inn Oasis
  • Tulip Inn Oasis
  • Tulip Inn Oasis
  • Tulip Inn Oasis
  • Tulip Inn Oasis
  • Tulip Inn Oasis

Termíny

Hodnocení
3,9
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Tulip Inn Oasis

Poloha hotelu

Elegantní hotelový komplex je situován na atraktivním místě v letovisku Agadir jen 200 m od krásné dlouhé písečné pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování (bary, restaurace, obchody, sportoviště). Mezinárodní letiště Agadir je vzdáleno 22 km od hotelu.

Vybavení hotelu

Oblíbený zrekonstruovaný hotelový resort disponuje 152 pokoji rozmístěnými v moderní 4 podlažní budově obklopené udržovanou zelení. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí,směnárnou, trezory a lobby barem, WiFi připojení (ve společných prostorách zdarma), výtah, hlavní restaurace, snack bar, TV místnost, obchod se suvenýry, salon krásy, venkovní berberský stan s orientální kavárnou a vodními dýmkami, velký venkovní bazén, dětský bazén, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma), dětský klub, herna, dětské hřiště, SPA centrum a parkoviště.

Ubytování

Stylově zařízené, prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, satelitní TV, minibarem, trezorem (za poplatek) a malým balkonem. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání (zdarma). Pokoje s výhledem na moře jsou k dispozici za poplatek.

Stravování

Polopenze obnáší snídaně a večeře podávané formou bohatého bufetu (nápoje u večeře jsou za poplatek). U večeře je vyžadováno formální oblečení (dlouhé kalhoty u mužů). Hotel pořádá pravidelné tématické večeře.

Služby

Elegantní hotelový komplex si získává své hosty polohou nedaleko krásné pláže, příjemnou přátelskou atmosférou, vynikající kuchyní a dobrou úrovní služeb. Zajišťuje pravidelné folklórní večery pro děti i dospělé (za poplatek). Umožňuje sportovní aktivity jako např. cvičení ve fitness, aerobik, vodní gymnastiku, vodní pólo, stolní tenis, basketbal, šipky a motorizované i nemotorizované vodní sporty na pláži za poplatek (např. loďky, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny, jízdy na banánech, šnorchlování). Pro relaxaci je určen velký venkovní bazén s opalovací terasou, sauna, parní lázeň, salón krásy a masážní salón s pestrou nabídkou masáží. Další možnosti relaxace, zábavy i sportovního vyžití mají hosté v nedalekém centru letoviska Agadir.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 30 uživatelů
3,9Dobré
Hodnocení
3,9
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
20.5°C
Teplota vzduchu
16°C
4,2Dobré
Kenzi Europa
Nejbližší termín:25. 5. 2024 - 1. 6. 2024
21 590 Kč
Maroko - Agadir
4,1Dobré
Allegro Agadir
Nejbližší termín:25. 5. 2024 - 1. 6. 2024
21 290 Kč
Maroko - Agadir

Průvodce Maroko

Počasí v Maroku
Počasí v Maroku se různí podle toho, v jaké oblasti se konkrétně nacházíte. Jedna část je silně ovlivňována Středozemním mořem, takže očekávat můžete kontinentální počasí. Naopak směrem do středu země a na jih vás budou čekat extrémní teploty. Pokud jde o dešťové přeháňky, jsou spíše výjimečné, a hl
Více informací
Měna v Maroku
Myslete na to, že místní měnu není možné vyvážet ze země, takže pokud vám zbydou marocké dirhamy, raději si je opět směňte na americké dolary nebo eura. Naprostým standardem je nechávat bakšiš za provedené služby. A to není jen spropitné v restauraci, ale také hotelovým poslíčkům, za pomoc kdekol
Více informací
Vízum do Maroka 2023 - jaké doklady potřebuji
Při cestování do Maroka potřebujete základní doklad, kterým je cestovní pas s minimální platností alespoň tři měsíce, od vstupu do země. Pokud jde o vízum, platí pro České občany bezvízový styk, a to s jednou zásadní podmínkou. Do země se vydáváte za individuální turistikou a nebudete v ní setrvávat
Více informací