Hivernage Hotel And Spa - Maroko, Marrákeš | cKlub.cz
Hivernage Hotel And Spa
Zobrazit volné termíny (0)

Hivernage Hotel And Spa

Termíny

O hotelu Hivernage Hotel And Spa

Poloha hotelu

Hivernage Hotel & Spa se nachází jen kousek od starého města (mediny) a tržiště v Marakéši. Každý pokoj má satelitní TV a Wi-Fi připojení na internet zdarma. Hotel má několik teras, ze kterých se nabízí výhled na Bab Jdid, jednu z 9 městských bran, na Agdalské zahrady a na pohoří Atlas.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří 24 hodin otevřená recepce s 24 hodinovým check-in a check-out servisem. Výtah, hotelový sejf a směnárna, restaurace, jídelna, kavárna a bar. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa. K dispozici je pokojová služba, prádelna a kadeřnictví.

Ubytování

Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, ústřední topení, kuchyň a koupelnu. Většina pokojů má balkón nebo terasu. V ubytovacích jednotkách se nachází kingsize manželská postel. K vybavení patří také sejf a minibar. Ke zpříjemnění pobytu slouží mini lednička a varná konvice/kávovar. Celkové vybavení doplňuje ještě připojení k internetu, telefon a televize.

Stravování

Hotel má 2 restaurace. V té s názvem La Table du Marche se podávají nápaditá jídla připravená z místních produktů. Vychutnat si je můžete na krásné venkovní terase. Restaurace La Table Orientale nabízí tradiční jídla marocké kuchyně.

Služby

Hosté si mohou odpočinout v hotelovém wellness centru The Spa By Terraké. Jeho součástí je sauna, vířivka a nabídka relaxačních procedur. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná). Domácí zvířata nejsou povolena.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
18.5°C
Teplota vzduchu
13°C

Průvodce Maroko

Počasí v Maroku
Počasí v Maroku se různí podle toho, v jaké oblasti se konkrétně nacházíte. Jedna část je silně ovlivňována Středozemním mořem, takže očekávat můžete kontinentální počasí. Naopak směrem do středu země a na jih vás budou čekat extrémní teploty. Pokud jde o dešťové přeháňky, jsou spíše výjimečné, a hl
Více informací
Měna v Maroku
Myslete na to, že místní měnu není možné vyvážet ze země, takže pokud vám zbydou marocké dirhamy, raději si je opět směňte na americké dolary nebo eura. Naprostým standardem je nechávat bakšiš za provedené služby. A to není jen spropitné v restauraci, ale také hotelovým poslíčkům, za pomoc kdekol
Více informací
Vízum do Maroka 2023 - jaké doklady potřebuji
Při cestování do Maroka potřebujete základní doklad, kterým je cestovní pas s minimální platností alespoň tři měsíce, od vstupu do země. Pokud jde o vízum, platí pro České občany bezvízový styk, a to s jednou zásadní podmínkou. Do země se vydáváte za individuální turistikou a nebudete v ní setrvávat
Více informací