Mapa hotelu Riad Armelle - Maroko, Marrákeš | cKlub.cz

Riad Armelle

Termíny

O hotelu Riad Armelle

Poloha hotelu

Riad Armelle v Marrakesh nabízí 15 pokojů a v roce 2012 prošel renovací. Vzdálenosti z hotelu: divadlo (1.8 km), Dar El Bacha (300 m) a disko (2.5 km). Z hotelu se snadno dostanete ke stání taxíků, autobusovým zastávkám, obchodům, k barům a restauracím, turistickým informacím a supermarketům.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří recepce a klimatizace. Pro vaše pohodlí hotel nabízí služku, domovníka zajišťujícího služby, služby prádelny, žehlení a trezor. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Ubytování

V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. Je zde sejf a za poplatek minibar. K základnímu vybavení patří telefon, televize a WiFi. V koupelnách je sprchový kout. Také je tu vysoušeč vlasů.

Stravování

Večery lze strávit na baru u vstupní haly. Polopenze zahrnuje snídani a večeři. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, jídelna a bar.

Služby

Nachází se zde také TV místnost a knihovna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Dále je možné využít službu hlídání dětí a prádelnu. Hosté mohou využít shuttleservis. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. Pro děti je připraven zábavní program s mnoha zajímavými aktivitami.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
18.5°C
Teplota vzduchu
13°C
8,3Skvělé
Farah Marrakech
Maroko - Marrákeš

Průvodce Maroko

Počasí v Maroku
Počasí v Maroku se různí podle toho, v jaké oblasti se konkrétně nacházíte. Jedna část je silně ovlivňována Středozemním mořem, takže očekávat můžete kontinentální počasí. Naopak směrem do středu země a na jih vás budou čekat extrémní teploty. Pokud jde o dešťové přeháňky, jsou spíše výjimečné, a hl
Více informací
Měna v Maroku
Myslete na to, že místní měnu není možné vyvážet ze země, takže pokud vám zbydou marocké dirhamy, raději si je opět směňte na americké dolary nebo eura. Naprostým standardem je nechávat bakšiš za provedené služby. A to není jen spropitné v restauraci, ale také hotelovým poslíčkům, za pomoc kdekol
Více informací
Vízum do Maroka 2023 - jaké doklady potřebuji
Při cestování do Maroka potřebujete základní doklad, kterým je cestovní pas s minimální platností alespoň tři měsíce, od vstupu do země. Pokud jde o vízum, platí pro České občany bezvízový styk, a to s jednou zásadní podmínkou. Do země se vydáváte za individuální turistikou a nebudete v ní setrvávat
Více informací