Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Iberostar Paraíso Del Mar
Zobrazit volné termíny (0)

Iberostar Paraíso Del Mar

  • Iberostar Paraíso Del Mar
  • Iberostar Paraíso Del Mar
  • Iberostar Paraíso Del Mar
  • Iberostar Paraíso Del Mar
  • Iberostar Paraíso Del Mar
  • Iberostar Paraíso Del Mar
  • Iberostar Paraíso Del Mar
  • Iberostar Paraíso Del Mar
  • Iberostar Paraíso Del Mar
  • Iberostar Paraíso Del Mar

Termíny

Hodnocení
0
Ubytování
10
Strava
10
Okolí
10
Cena
10
Vybavení hotelu
Potápěčské centrum Golf Minibar, Bar Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Vnější bazén Klimatizace Fitness Wifi zdarma
Umístění hotelu
Doba letu z Prahy: %1 h Teplota moře Teplota vzduchu

O hotelu Iberostar Paraíso Del Mar

Poloha hotelu

Iberostar Paraiso del Mar v Puerto Morelos má 5hvězdičkové ubytování s vlastní pláží a fitness centrem. Tento hotel se může pochlubit 24hodinovou recepcí a nabízí restauraci a venkovní bazén. Každý pokoj má kabelovou TV s plochou obrazovkou.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří lobby s recepcí. 2 hlavní restaurace, kde se podávají jídla formou bufetu, 7 tématických restaurací (včetně brazilských, středomořských, mexických, steaků, japonských, italských, grilovaných a gurmánských). 10 barů. Disko a obchody se suvenýry v zábavním a nákupním centru. V zahradě je komplex bazénů. Lehátka, slunečníky a bazénové ručníky jsou u bazénu zdarma.

Ubytování

V rezortu je každý pokoj vybaven balkonem. S vlastní koupelnou, některé pokoje hotelu Iberostar Paraiso del Mar poskytují hostům výhled na moře. Pokoje mají psací stůl.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje tři večeře formou bufetu, večeře iv tematických restauracích (3 x týdně / 5 x po dobu 2 týdnů, potřeba předběžné rezervace). Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje neustále. Občerstvení. Nealkoholické nápoje z minibaru.

Služby

V resortu si můžete zahrát stolní tenis a kulečník. Cancún je 48 km od Iberostar Paraiso del Mar, zatímco Playa del Carmen je 22 km od hotelu. Mezinárodní letiště v Cancúnu je vzdálené 37 km.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
28.8°C
Teplota vzduchu
29.6°C
8,3Skvělé
Jaz Casa Del Mar Beach
Nejbližší termín:28. 8. 2024 - 4. 9. 2024
23 800 Kč
Egypt - Hurghada
8,6Skvělé
Mistral
Řecko - Rhodos

Průvodce Mexiko

Počasí v Mexiku
Mexiko nabízí každému cestovali něco, a to především díky svým podnebným pásmům. To horké nazývané jako Tierra Caliente zaručuje celoroční průměrné teploty kolem 27 °C, na než narazíte především na jihu Mexika a poloostrově Yucatán. Mírné pásmo Tierra Templada s průměrnými teplotami kolem 21 °C je v
Více informací
Měna v Mexiku
Připravit byste se měli na to, že bezhotovostní platby jsou v zemi spojeny s poplatky ve výši 10 – 15 %, o něž se vám prodraží váš nákup. Za zvážení stojí také to, že si sebou vezmete více platebních karet. Ideálním a zároveň bezpečným řešením je anonymní karta. Nelekejte se míst a situací, při k
Více informací
Vízum do Mexika 2024 - jaké doklady potřebuji
Pokud vyrážíte poznávat Mexiko, určitě vám k tomu bude stačit 180 dnů. Právě ty jsou hraniční pro to, abyste se nemuseli zaobírat jakýmkoliv vízem. V okamžiku, kdy se budete balit na dovolenou nezapomeňte na několik důležitých nezbytností. Cestovní pas s platností ještě 6 měsíců poté, co budet
Více informací