Ifa Rügen Hotel & Ferienpark - Německo, Rujána | cKlub.cz
Ifa Rügen Hotel & Ferienpark
Zobrazit volné termíny (0)

Ifa Rügen Hotel & Ferienpark

Termíny

Hodnocení
8,9
Ubytování
8,7
Strava
8,5
Okolí
9
Cena
9,7
Vybavení hotelu
Fitness Tobogány
Umístění hotelu
0 m Vzdálenost od pláže

O hotelu Ifa Rügen Hotel & Ferienpark

Poloha hotelu

Ifa Rügen Ferienpark se nachází v přímořském letovisku Ostseebad Binz na ostrově Rujána v Baltském moři, jen 2 minuty chůze od pláže, a pyšní se krásným krytým bazénem se skluzavkou. Jakmile vyjdete z hotelu, najdete promenádu, po které můžete dojít podél pobřeží do centra města Binz.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří recepce, restaurace s mezinárodní kuchyní, velká zimní zahrada určená ke sportovnímu vyžití, aquapark, wellness. WI-FI ve veřejných prostorách za poplatek.

Ubytování

Hotel nabízí prostorné, elegantní ubytování s posezením a balkonem. Mnohé pokoje mají krásný výhled na moře.

Stravování

V hotelu IFA mají hosté na výběr z celé řady restaurací. Z bufetu si můžete vybrat v restauracích Gryf a Vital. V restauraci Seestern si můžete vychutnat večeři při svíčkách. Večer můžete posedět u drinku v jednom ze 3 zdejších barů.

Služby

Rügen Hotel nabízí hostům k využití různá zařízení, jako je například sauna a solárium. Můžete se uvolnit při masáži, nebo se připojit ke svým dětem na hřišti. Vodní svět Vitamar o ploše 1500 m2 se skluzavkou, jeskyní, vodopády a bazénkem pro ty nejmenší. Velká zimní zahrada Vitarium, která je v jižním stylu o ploše 3000 m2 nabízí sportovní možnosti jako minigolf, billiard, dětský klub atd.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 3 uživatelé
8,9Skvělé
Hodnocení
8,9
Ubytování
8,7
Strava
8,5
Okolí
9
Cena
9,7
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
17.5°C
Teplota vzduchu
18°C
9,4Výjimečné
Apartmány Villa Granitz
Německo - Rujána
8,8Skvělé
Kurhotel Sassnitz
Německo - Rujána

Průvodce Německo

Počasí v Německu
Německo spadá do mírného klimatického pásu a jeho podnebí je ovlivňováno Golfským proudem. V průběhu celého roku tak v Německu panují příznivé teploty, které přímo vybízejí k návštěvě v libovolném období. V létě se teploty pohybují přibližně okolo 25 °C. Zimy bývají mírné, i když je pravda, že teplo
Více informací
Vízum do Německa 2022 - jaké doklady potřebuji
Obyvatelé České republiky mohou do Německa jednoduše cestovat pouze s občanským průkazem. Nepotřebují žádné speciální vízum a dokonce ani pas. Cestování do Německa se tak stává mnohem pohodlnějším a nízké požadavky na vstup umožňují snáze naplánovat spontánní výlet.
Více informací
Očkování do Německa
Vzhledem k blízkosti Německa k České republice nepotřebujete při cestě žádné speciální očkování. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, že vás na dovolené neskolí žádná nemoc, zajděte si před odjezdem k lékaři na preventivní prohlídku. Popřípadě doktora požádejte o základní doporučená očkování, jako
Více informací