Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Hotel Wyndham Stralsund, Hansedom
Zobrazit volné termíny (0)

Hotel Wyndham Stralsund, Hansedom

  • Hotel Wyndham Stralsund, Hansedom
  • Hotel Wyndham Stralsund, Hansedom
  • Hotel Wyndham Stralsund, Hansedom
  • Hotel Wyndham Stralsund, Hansedom
  • Hotel Wyndham Stralsund, Hansedom
  • Hotel Wyndham Stralsund, Hansedom

Termíny

O hotelu Hotel Wyndham Stralsund, Hansedom

Poloha hotelu

Wyndham Stralsund Hansedom patří do komplexu HanseDom Recreation & Leisure Park a nachází se 3 km od Stralsundu. Nabízí krytý a venkovní bazén, mezinárodní kuchyni a velké pokoje v mořském stylu.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří 114 pokojů, restauraci, 2 výtahy, lobby, halu, bar a 5 konferenčních místností. Zahrada s lehátky.

Ubytování

Všechny pokoje ve Wyndham Stralsund HanseDom, zařízené ve žlutých barvách, mají posezení se satelitní TV, župany a Wi-Fi zdarma.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Ráno se podává snídaně formou bufetu. V restauraci Vineta se servírují mezinárodní speciality. Marrakech Spa Bar nabízí zdravé občerstvení. Děti se mohou těšit na plážovou restauraci ve tvaru lodi HanseDom’s Käpt'n Nielson.

Služby

HanseDom Stralsund zahrnuje posilovnu, tenis, squash a badminton. Hotel leží jen 10 minut jízdy autem od ostrova Rujána, který je ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. Wyndham Stralsund HanseDom poskytuje speciální slevy na vstupné do aquaparku HanseDom Spa & Water World. Najdete zde 10 různých saun a parních saun a mnoho wellness procedur.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
17.5°C
Teplota vzduchu
18°C
9,4Výjimečné
Apartmány Villa Granitz
Německo - Rujána
8,8Skvělé
Kurhotel Sassnitz
Německo - Rujána

Průvodce Německo

Počasí v Německu
Německo spadá do mírného klimatického pásu a jeho podnebí je ovlivňováno Golfským proudem. V průběhu celého roku tak v Německu panují příznivé teploty, které přímo vybízejí k návštěvě v libovolném období. V létě se teploty pohybují přibližně okolo 25 °C. Zimy bývají mírné, i když je pravda, že teplo
Více informací
Vízum do Německa 2024 - jaké doklady potřebuji
Obyvatelé České republiky mohou do Německa jednoduše cestovat pouze s občanským průkazem. Nepotřebují žádné speciální vízum a dokonce ani pas. Cestování do Německa se tak stává mnohem pohodlnějším a nízké požadavky na vstup umožňují snáze naplánovat spontánní výlet.
Více informací
Očkování do Německa
Vzhledem k blízkosti Německa k České republice nepotřebujete při cestě žádné speciální očkování. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, že vás na dovolené neskolí žádná nemoc, zajděte si před odjezdem k lékaři na preventivní prohlídku. Popřípadě doktora požádejte o základní doporučená očkování, jako
Více informací