Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup.
Zobrazit volné termíny (0)

Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup.

  • Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup.
  • Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup.
  • Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup.
  • Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup.
  • Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup.
  • Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup.
  • Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup.

Termíny

O hotelu Ahorn Waldhotel Altenberg ***sup.

Poloha hotelu

Ahorn Waldhotel Altenberg hotel se nachází ve čtvrti Schellerhau v Altenbergu, v malebných Krušných horách. Nabízí výběr sportovních a wellness zařízení, 2 bazény a restauraci se zahrádkou.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří recepce, restaurace, lobby, zahrádka, SKY sport bar, krytý bazén, venkovní bazén, saunový svět, minigolf, WiFi.

Ubytování

Ahorn Waldhotel Altenberg, vhodný i pro rodiny s dětmi, má prostorné a tiché pokoje v zářivých barvách s TV s plochou obrazovkou. Pokoje pro alergiky jsou k dispozici na požádání.

Stravování

Hotel má k dispozici hotelovou restauraci, která nabízí řasu regionálních pokrmů a lhůdek. Dále jsou k dispozici lobby bar a také zahrádku.

Služby

Ahorn Waldhotel Altenberg zahrnuje nordic walking, lukostřelbu, pěší túry s průvodcem, vodní aerobik, půjčení horských kol, lyží i sání a denní aktivity jako je laserbiatlon, minigolf a plážový volejbal. Wellness v Waldhotelu Altenberg nabízí saunu, posilovnu, infračervenou kabinu a masáže za příplatek. V areálu hotelu najdete také vyhřívaný venkovní bazén a krytý bazén.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
10.4°C
Teplota vzduchu
12°C

Průvodce Německo

Počasí v Německu
Německo spadá do mírného klimatického pásu a jeho podnebí je ovlivňováno Golfským proudem. V průběhu celého roku tak v Německu panují příznivé teploty, které přímo vybízejí k návštěvě v libovolném období. V létě se teploty pohybují přibližně okolo 25 °C. Zimy bývají mírné, i když je pravda, že teplo
Více informací
Vízum do Německa 2024 - jaké doklady potřebuji
Obyvatelé České republiky mohou do Německa jednoduše cestovat pouze s občanským průkazem. Nepotřebují žádné speciální vízum a dokonce ani pas. Cestování do Německa se tak stává mnohem pohodlnějším a nízké požadavky na vstup umožňují snáze naplánovat spontánní výlet.
Více informací
Očkování do Německa
Vzhledem k blízkosti Německa k České republice nepotřebujete při cestě žádné speciální očkování. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, že vás na dovolené neskolí žádná nemoc, zajděte si před odjezdem k lékaři na preventivní prohlídku. Popřípadě doktora požádejte o základní doporučená očkování, jako
Více informací